Neler Yeni

Yeni başlayanlara kitap önerileri

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Kitap sevmeyen birisiydim aniden karsr verip kitab okumaya basladim seker portakali okudum ve begendim sıkmadı 200-300 TL'ye ala bilecegim kitap onerilerinizi beklerim onceligim amazon ama baska sitelerde ola bilir simdiden tesekkurler

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Stephan zweig romanlarını tavsiye ederim. Kısa ve okuması gayet zevklidir.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Kitap sevmeyen birisiydim aniden karsr verip kitab okumaya basladim seker portakali okudum ve begendim sıkmadı 200-300 TL'ye ala bilecegim kitap onerilerinizi beklerim onceligim amazon ama baska sitelerde ola bilir simdiden tesekkurler
Dostum sana önerim bir kütüphaneye veya kitapçıya gitmen ordaki çalışanlarla biraz muhabbet et onlara zevklerinden bashet ve sana en uygun kitabı önermelerini iste en doğru seçenek bu olucaktır.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sevdiğin bir tür var mı? Kendini yakın gördüğün.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Gece Yarısı Kütüphane'sini çok beğenmiştim.

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Bilim kurgu severim dersen Metro 2033/34/35 harika bir seridir, son derece sürükleyicidir.

Oyunlar kitaptan sonra çıkmıştır, kitapları bitirdim ama oyunları henüz bitirmedim, hepsini aldım şimdilik zaman ayırmadığımdan yatıyor.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,719
İsim
Eren Güven
Hemingway çanlar kimin için çalıyor bir de aldoux huxley in kadim felsefe adlı eserini okuyabilirsiniz. İnsanlara kitap okumayı sevdiren güzel başlangıç eserleridir

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Ahmet Deniz
neredeyse stefan zweig butun eserlerini okudum gerçekten şaheser

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Çok klişe olacak ama suç ve ceza okuyabilirsin. Bitirmek için her gün daha fazla sayfa okuyorsun resmen. Bir de fantastik bilim kurgu seviyorsan yüzüklerin efendisi okuyabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
aykuttt
Polisiye romanlardan başlayabilirsin. Sherlock Holmes, Agatha Christie serileri kitaplara bağlanmanı sağlayabilir. Dizi gibi en güzel yerde kesip, bir sonraki bölüm başlar hikayelerinde. Bİr bölüm daha derken bir bakmışsın 80-100 sayfa okumuşsun.

Top Bottom