Neler Yeni

Yeni bilgisayar alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum

lordmy01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğukan Poyraz
Bütçe
25000
Merhaba, herkese iyi forumlar.
Bilgisayar mühendisliği okuyorum ve beni 5 yıl götürecek güçlü bir bilgisayar arıyorum. Aklımda şunlar var:

Bütçem 24k 27k arasında. Casper almak beni bir tık zorlayabilir ancak sizce metal tasarım Monsterın karşısında ısınma sorununun önüne geçer mi? Monsterı da alırsam eğer 1 TB şekliyle almayı düşünüyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler. (monster'ın fan sesi problemi hakkında da görüşlerinizi bekliyorum excalibur hiç kullanan duymadım onda da aynı sorun var mı acaba.)

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Casper alınmaz hiç bulaşma aralarında monster mantıklı olur bence

lordmy01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğukan Poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Casper alınmaz hiç bulaşma aralarında monster mantıklı olur bence
Bu fiyat aralığında başka öneriniz var mıdır peki? Beni QHD olması biraz tavlıyor açıkcası. Bir de Alüminyum ile Güçlendirilmiş Kauçuk Kasa sorun yaratır mı acaba? Teşekkürler.

okyamuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Okyanus Öztürk
Merhaba, herkese iyi forumlar.
Bilgisayar mühendisliği okuyorum ve beni 5 yıl götürecek güçlü bir bilgisayar arıyorum. Aklımda şunlar var:

Bütçem 24k 27k arasında. Casper almak beni bir tık zorlayabilir ancak sizce metal tasarım Monsterın karşısında ısınma sorununun önüne geçer mi? Monsterı da alırsam eğer 1 TB şekliyle almayı düşünüyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler. (monster'ın fan sesi problemi hakkında da görüşlerinizi bekliyorum excalibur hiç kullanan duymadım onda da aynı sorun var mı acaba.)
Türk malı alma bence

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Bu fiyat aralığında başka öneriniz var mıdır peki? Beni QHD olması biraz tavlıyor açıkcası. Bir de Alüminyum ile Güçlendirilmiş Kauçuk Kasa sorun yaratır mı acaba? Teşekkürler.
Buna bakabilirsiniz.
Ekran kartı önemliyse buna bakabilirsiniz.

Top Bottom