Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA-S2 ÇIKTI, Mükemmel Ötesi!

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,118
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aynen öyle oldu zaten ama adamlar sepette F5 çeti ortalama 15 saniyede stok tükendi.

ve stoğun 100'ü de satıldı.
Burda ne dersen de seni haklı göremem, bende baştan beri yeniliyorum. 1 sefer dahi 8999 görmedim. Youtube kanalı olarak sistemine tereddütsüz kart bilgisi gireceğim tek adam sensin ama bu sistem ve satış şekli senin tarzına yakışmadı. Site kendi kendine 3 kez fiyat değiştirdi. İşlemci değişti, ram değişti. Kendi kendine bişeyler oldu. Sonucu senin vicdanına bırakıyorum. Sence oldu mu ?

nadas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan çiftçi
Hocam iyi de neden 10'ar dakika aralarla part part satılmadı? Bunu idda ediyordunuz günlerdir, bunun için bekledik.

Yavuz241

80+ Bronze
Dostum bak işine hakaret ve dolandırıcı lafının savunmasını aciz olan yapar.
Evet dolandırıcı lafı ağır arkadaş anlık sinir ile yazmış benim onu filan savunduğum yok. Açıklayıcı bir şey demeden direk konuyu kapatman senin gibi insana yakışmaz. En azından sağlam açıklama beklerdik senden.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,118
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Akiran

80+ Silver
Stokların part part açılması ortamdaki tansiyonu yükseltti. 1 tane alma limiti ile 100 stok birden açılabilirdi.

Top Bottom