Neler Yeni

Yeni deep cool sıvı soğutma yolda

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Sen bu yaşta neden böyle şeyleri izliyorsun önce onu kendine sor 😂
abi bende bilmiyorum nerden öğrendim ashdjashdhsahdsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

her zaman düşünmüşümdür insanlar ilkkez çocuk yapmayı nasıl öğrendi diye meğer her buldukları deliğe sokmuşlar kafalarını :)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
abi bende bilmiyorum nerden öğrendim ashdjashdhsahdsa

her zaman düşünmüşümdür insanlar ilkkez çocuk yapmayı nasıl öğrendi diye meğer her buldukları deliğe sokmuşlar kafalarını :)
Şaka bir yana yaşın böyle şeyler için çok ufak haberin olsun umarım eğitimine engel değildir derslerin iyidir

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Şaka bir yana yaşın böyle şeyler için çok ufak haberin olsun umarım eğitimine engel değildir derslerin iyidir
iyi abi allaha şükür ( edebiyattan kaldım fizikten 92 aldım yeni çağın isac newtonu olacam )

abi bana engellimi dedin ashdahdsha

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
iyi abi allaha şükür ( edebiyattan kaldım fizikten 92 aldım yeni çağın isac newtonu olacam )

abi bana engellimi dedin ashdahdsha
Yok la ne alakası var eğitim herşeyden önce gelir dedim kişisel zevkler gelip geçicidir cinsellikten zevkini alırsın geçer gider kalıcı şeylere yatırım yapın diyorum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Zexius

80+ Bronze
LCD ekranlı sıvı soğutma geliyor
Kasımın sonunda kasayı distribütörlerimizin sipariş verdiğini ve yolda olduğunu söylüyorlar muhtemelen en geç ocak sonunda bu kasayı görebiliriz türkiyede

Ekler

• Screenshot_20240108_135341_Gmail.jpg
    Screenshot_20240108_135341_Gmail.jpg
    110.6 KB · Hit: 13

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Kenan Çelik
Kasımın sonunda kasayı distribütörlerimizin sipariş verdiğini ve yolda olduğunu söylüyorlar muhtemelen en geç ocak sonunda bu kasayı görebiliriz türkiyede
Kasa genel olarak çok beğenilmiş ama ben çok beğenemedim. Izgaralı tasarım ve beyaz bir kasa. Bana biraz sıradan geldi. Ama sıvı soğutucuyu merak ediyorum.

Zexius

80+ Bronze
Kasa genel olarak çok beğenilmiş ama ben çok beğenemedim. Izgaralı tasarım ve beyaz bir kasa. Bana biraz sıradan geldi. Ama sıvı soğutucuyu merak ediyorum.
Icinden 4.0 uzatma kablosu vs çıkıyor her şey düşünülmüş yurt dışında 150 dolardan satılıyor 5 bin liradan türkiyede 10 bin liradan satılır muhtemelen

Top Bottom