Neler Yeni

Yeni ekran kartı aldım görüntü gelmiyor

MidasTR

80+
En sağlıklısı dediğim gibi yapmanız olacaktır bilgisayarcıya götürün deneyin en kötü 50-100 TL format atarak sizi büyük bir zarardan kurtarabilir nasıl kurtarabilir derseniz belkki sıfır bir kurulumla kart görüntü verebilir ve sağlıklı bir şekilde çalışabilir. Eğer kart yine görüntü vermezse formattan sonrada aldığınız kşiyle konuşun ve iade edin zaten onun yanında test ederek aldınız herhangi bir zorluk çıkarmıyacakdır söylersiniz ''kardeşim ben çalıştıramadım geri idae etmek istiyorum'' diye bu iş yarına ve öbür günlere sarkarsa aldığınız kişi size haklı olarakdan güvenmeyerek ''Belki kartı kendisi bozdu'' düşüncesine kapılıp iade ALMAZ!! ve paranızdan olursunuz.
Suan bilgisayarcıdayım onun elindeki amd kart ilede açılmadı

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

MidasTR

80+
Son düzenleme:

ka4p3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
berat
@caglarkanber birader bilgin olmayan konularda konuşma olur mu? temiz bir kurulumla ne alakası var? adam önyükleme başlamadan görüntü almıyor bunun windowsla ne alakası var? kartta hiçbir sıkıntı yok yapılması gereken bir anakart ayarı vs. olmalı onu hallettikten sonra çalışır. Gidecek formata durduk yere 100tl verecek, bi de o saplanacak öyle mi? Sen böyle her şüphende format mı atıyorsun bilgisayara?

MidasTR

80+
@caglarkanber birader bilgin olmayan konularda konuşma olur mu? temiz bir kurulumla ne alakası var? adam önyükleme başlamadan görüntü almıyor bunun windowsla ne alakası var? kartta hiçbir sıkıntı yok yapılması gereken bir anakart ayarı vs. olmalı onu hallettikten sonra çalışır. Gidecek formata durduk yere 100tl verecek, bi de o saplanacak öyle mi? Sen böyle her şüphende format mı atıyorsun bilgisayara?
Hocam incehesap a mesaj attım onlardan dönüş bekliyorum ama aldığım sisteme göre bir kaç değişiklik yaptım garantisi duruyor daha parçaların olursa servise göndericem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye mouse ışığı yanmıyor sadece kulaklık ışığı yanıyor kasada bütün ışıklar yanıyor ve fanlar dönüyor

+anakart vs değişirse benden ücret isterlermi çünkü fatura fiyatı ile sitedeki fiyatları farklı şuan

Son düzenleme:

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sıfırdan format atarak da olabilir ama amacım direk klasikleşmiş bir cevap olan ''format'' demek yerine alternatif çözümler üretmekti, anlaşılan elimize pek çare kalmıyor böylede.

Hocam ellinizi çabuk tutun bence förüntü felan gelmiyorsa daha da zorlamayın bileşenleri bilmeden bir şey elimizdekinden de olmayalım, kasaya bilgisayarcıda sizde başında bekleyerek format attırın, çünkü sorun karttda da olabilir %50 , %50 ihtimal formattan sonra görüntü gelirse ne ala ama yine gelmezse aldığınız kişiyle irtibata geçip kartı tekrar iade etmeniz en sağlıklısı olacaktır.
Çünkü saat 3 bugün içerisinde çözmeye çalışın, sorun çözülmezse dediğim gibi iade edin yoksa 1-2 günü geçenn iadelerde satıcı karttda bir bozukluk varsa bile sizin yapmadığınız suçu size yükleyerek iade almayabilir.
Birader, adam kartı yeni almış görüntü gelmiyor diyor bende direk ''FORMAT'' atın demek yerine alternatif çözümler yazdım.
Mesjları baştan oku bakalım direk ''format'' mı yazmışım? Arkadaş kartı deneyerek aldığını yazmış bende 2. el aldığını düşünerekten hızlıca elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım. Bu tür ikinci el parçalarda sorunu uzatmamak lazım 1-2 gün içersinde (bana kalırsa 1 gün) sorun halledilmezse iadesi geri yapılır, üzerinden 4-5 gün geçerse satıcı huysuzlanır kardeşim belki sen bozdun diyerek almaz kartı. yukarıda 4-5 tane çözüm önerisi hiçbirside olmamış bende son çare bilgisayarcıya gidin onda farklı bir ekran kartı varsa onunla görüntüyü alıp eski driverı silip sonra yeni kartı takıp kurmasını o da olmazsa kartı başka sistemde denemesini, ve son çare format atmasını söyledim giden 50-100 TL olur, belki çalışır belki çalışmaz ama 3.5 4K para verdiği karttanda olmamış olurdu, herhangi bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem özür dilerim. :)

Top Bottom