Neler Yeni

Yeni Eve sıfırdan Nasıl Fiber Çektirebilirim?

Freix

80+ Bronze
Yeni bir ev projemiz var birkaç gün önce yapmaya başladık ama internet süreci nasıl ilerleyecek bilemiyorum. Ev bittikten sonra mı başvuru yapıp hat talebinde bulunmalıyım yoksa evin elektrik tesisatı tamamlanmadan internetçiler gelip işleri halletmeli mi bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Not: Sanırım elektrikçi iç kısmın internet hattını döşeyecek.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,122
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Elektrik işlerini halledince başvurun işte yeni bina diye belki gelirler erkenden

Freix

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektrik işlerini halledince başvurun işte yeni bina diye belki gelirler erkenden
eski binamızda sonradan çektirmiştik duvar falan kırmışlardı yine aynısı olsun istemiyoruz.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,122
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
eski binamızda sonradan çektirmiştik duvar falan kırmışlardı yine aynısı olsun istemiyoruz.
O zaman erkenden başvurun eğer dilekçe vermeye gidecekseniz ordada sorabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama elektrik işi hal olmadan nasıl çekecekler ki elektrik lazım değil mi ?

Freix

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman erkenden başvurun eğer dilekçe vermeye gidecekseniz ordada sorabilirsiniz

Ama elektrik işi hal olmadan nasıl çekecekler ki elektrik lazım değil mi ?
ztn sadece dış hattı çekiyorlar diye biliyorum elektrikle pek alaksı yok sanırım, ne zaman çekmek isterler onu bilmiyorum.

ztn sadece dış hattı çekiyorlar diye biliyorum elektrikle pek alaksı yok sanırım, ne zaman çekmek isterler onu bilmiyorum.
bayiiye gidip konuşacağım mecbur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,322
Üyeler
146,923
Son üye
baran71
Top Bottom