Neler Yeni

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

DenizKYNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Deniz Kaynak

mstfkrc97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Karaca
Bence i3 12100f ve 3050 kombosu gelmeli ayriyeten fikrim 12 13k civarı monitör dahil sistem gelmeli :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Arda
7-9k civarı olsun sevinsin garibanlar rtx2060lı yada gtx1660sli bi sistem olursa müq olur en kötü gtx1650li olur o olirsa zaten rx6500xt daha iyi olur ama fiyat çok çıkmasın benimde bi arkadaş var 7k civarı olursa taksitle aldırcam ona gariban sevindirmek sevaptır.

EfeK0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Kılınçkıran
Nvidia ekran kartı olsun benim olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Usta Splinter
Dostlarım konu başlıktaki gibi yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen konu ile alakasız yorumlarda bulunmayınız
Şu an sistem almayı düşünmüyorum ama bence insanları ŞOK'un sistemine muhtaç etmeyecek bir giriş seviye sistem olabilir. Ben sistem alacak olursam 3060'lı sistem düşünürdüm. Yani ya garibanı mutlu et ya da forumdaki sistemimi yükseltmeliyim diyenleri ☺️ Bir de tavsiyem forumda aktif olup
gerçekten ihtiyacı olanları tespit ederek kod yoluyla bi güzellik yapalım. Sistemlerin al-satcıların eline düşmeye başladı çünkü 😪
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlarım konu başlıktaki gibi yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen konu ile alakasız yorumlarda bulunmayınız
Şu an sistem almayı düşünmüyorum ama bence insanları ŞOK'un sistemine muhtaç etmeyecek bir giriş seviye sistem olabilir. Ben sistem alacak olursam 3060'lı sistem düşünürdüm. Yani ya garibanı mutlu et ya da forumdaki sistemimi yükseltmeliyim diyenleri ☺️ Bir de tavsiyem forumda aktif olup
gerçekten ihtiyacı olanları tespit ederek kod yoluyla bi güzellik yapalım. Sistemlerin al-satcıların eline düşmeye başladı çünkü 😪

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,552
Üyeler
154,612
Son üye
sekerlipencere
Top Bottom