Neler Yeni

Yeni kasa ve psu önerisi

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Burak
Bütçe
8000
Merhabalar elimde Sapphire Radeon pulse 7900xtx ekran kartı var işlemci R5 7600 soğutucu frost commender anakart Asus a620 m k matx anakart ram gskill ripjaws S5 6000 MHz CL36 ram sistem var kısaca bu sistemimi direk yeni kasaya aktarcam ekran kartımı ve işlemcimi rahat rahat besleyecek hemde yarın öbür gün yeni bir ekran kartına geçtiğimde yeni nesil çıktığında rahat rahat beslesin istiyorum psu kısmında kasada ise geniş ferah yarın öbür gün ATX yada e ATX bir anakarta geçtiğimde rahat ferah olsun rahat takabileyim yer sorunum olmasın kasa içinde f/p hem psu hem kasa arıyorum mümkünse bursadan temin edebileceğim vatan teknosa mediamarkt gibi yerlerde bulabileceğim ürünler önerir misiniz ? Not: ekran kartım 8+8+8 pinli ayrıca psu 750 w üzeri gold sertifikalı kaliteli bir şey olsun. Beyaz siyah fark etmez renk hastası değilim aRGB olursa tek renk yada rainbow olmasın dandik duruyor onlar elimde patlamasın. Lütfen f/p bir şeyler olsun en kötü ihtimal bütçemi aşarsa sadece psu da alsam yeterli en kötü kasa internette daha ucuzsa sipariş eder gelmesini beklerim psu yarın elimde olsa da olur. Birde fan bol olursa sağlam hava üfleyen şöyle tadından yenmez birde büyük sıvı soğutma radyatörlerini takabilecegim şekilde olursa mükemmel olur ileriye dönük.

Ekler

• IMG_20240913_231312.jpg
    IMG_20240913_231312.jpg
    3.8 MB · Hit: 17

Bünyamina

80+ Platinum
Bu fiyata güzel bir psu. Kasa da gayet iyi. Yorumları geri dönüşleri güzel.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Birol Olcaytürkan
Bütçe nedir?

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 si toplam Max 10 k bu gün vatandan falan varsa hemen alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata güzel bir psu. Kasa da gayet iyi. Yorumları geri dönüşleri güzel.
Hocam fiyat güzel ama kontrolculu kasam vardı eski sistemimden kalan yeniydi zaten kontrolcu kablosu komple yanmış erimiş bende diyorum nerden yanık kokusu geliyor stok fan kablolarına da zarar vermiş o yüzden stokların hiçbiri çalışmıyor kasamda ekran kartım rahat sığdı kasaya 5 parmak Aralık var neredeyse ön stok fanla arasında iyi ama fanlar bozuk dkcjchxh şimdi hem ekran kartımı destekleyecek 8+8+8 pinli vatana baktım 6 k ya MSI MAG 850 gl gold var güzel diyorlar 4090 la kullanan kullanıcı yorumu var 600w direk enerji aktarabiliyormus ekran kartına full modüler onu alıp diyorum birde uyguna vatandan kasamı alsam

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Birol Olcaytürkan
Vatan'dan anca gece indirimleri yaptığı sitesinden ürün alınır. Mağazasına gidip ürün alınmaz kazıklanırsın. MSI güç kaynağına 6.000 lira verirsen, 4000 lira kasaya kalır ki o paraya istediğin büyük radyatörleri koyacak düzgün kasa bulamazsın. Arkadaşın önerdiği Rajintek psu çok iyi tavsiye ederim. Kasa için ise Deepcool'un 780 kasası vardı 420'lik radyatörlerin takılabildiği. Ama sakın arkadaşın önerdiği Zoko denilen çöp Çin menşeili kalitesiz kasalardan alma.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Burak
Vatan'dan anca gece indirimleri yaptığı sitesinden ürün alınır. Mağazasına gidip ürün alınmaz kazıklanırsın. MSI güç kaynağına 6.000 lira verirsen, 4000 lira kasaya kalır ki o paraya istediğin büyük radyatörleri koyacak düzgün kasa bulamazsın. Arkadaşın önerdiği Rajintek psu çok iyi
MSI gungnir 300r baya büyük hocam onu alcam vatandan birde psu olarak MSI mag sanırım 850gl gold alcam

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Birol Olcaytürkan
MSI gungnir 300r baya büyük hocam onu alcam vatandan birde psu olarak MSI mag sanırım 850gl gold alcam
Hsyırlı olsun. Madem bu ürünleri almak ve Vatandan alışveriş yapmak istiyorsan, gece indirimleri var vatanın sitesinde. Akşam 22:00 gibi başlayıp sabah 6.00'da sona eriyor. En azından o indirimden yararlan.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Burak
Hsyırlı olsun. Madem bu ürünleri almak ve Vatandan alışveriş yapmak istiyorsan, gece indirimleri var vatanın sitesinde. Akşam 22:00 gibi başlayıp sabah 6.00'da sona eriyor. En azından o indirimden yararlan.
Dün vardı da seçim yapamadım bu gün de yeter diyorum artık satın alayım

Philosophies

80+ Bronze

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Burak

Aldım aldım hocam 2 sini birden de daha montaj tamamlayamadim eski kasa o kadar dandik ki anakart yükseltmeleri ile beraber elime geldi anakart civatalar sıkışmış çıkmıyor yarın pense ile arkadan tutup tornavida ile sökücem vidaları sonrada kasaya takacam kasa mükemmel psu da çok iyi

Top Bottom