Neler Yeni

Öneri Yeni Klavye Ve Hoparlör Önerisi

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Günlük ve oyun için klavyeye ihtiyacım var. Ses açma kısma müzik değiştirme durdurma gibi tuşlar olursa çok iyi olur. Yıllar bu özelliklere sahip klavye kullanıyorum çok alıştım.

Masaüstü şık görünen televizyon ve bilgisayarda da kullancağım bir hoparlör lazım. Film dizi izliyorum televizyon bilgisayarda. Düşük ses seviyesi olmamalı. Thinkplus TS33 hoparlör görmüştüm zamanında tasarımı güzeldi benzer bir ürün ya da oda iyiyse kullanan varsa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@B1L0

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bütçe belirtirseniz iyi olur hocam

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe belirtirseniz iyi olur hocam
Hoparlörü ucuza sağlam bişi bulursak klavyeye eklerim. İkisi toplam 4 max 5k verebilirim diye düşünüyorum. Çok masraf yaptım. Sistem 65k monitör 11k...

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,982
İsim
Orçun Kaynar
Günlük ve oyun için klavyeye ihtiyacım var. Ses açma kısma müzik değiştirme durdurma gibi tuşlar olursa çok iyi olur. Yıllar bu özelliklere sahip klavye kullanıyorum çok alıştım.

Masaüstü şık görünen televizyon ve bilgisayarda da kullancağım bir hoparlör lazım. Film dizi izliyorum televizyon bilgisayarda. Düşük ses seviyesi olmamalı. Thinkplus TS33 hoparlör görmüştüm zamanında tasarımı güzeldi benzer bir ürün ya da oda iyiyse kullanan varsa.

@B1L0

Rampage KB-RX63 B-Atom​

bunu öneririm bi benzerini kullanıyorum

otp_47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mertan yılmaz
Logitech k400 plus 989 tl öneririm küçük bir klavye sade ve zarif öneririm bu da ürün pazarlaması gibi oldu ama yada ucuz bir şey arıyorsan everest km 5535 fiyatı 600tl öneririm mouse beraber geliyor eğer çok pahalıya kaçarsa böyle kurumsal klavye satan bilgisayarcılar vardır ikinci el yada sıfır satan mesela yazıcı oğlu işhanında kesin vardır tabi bu istanbulda oturuyorsan geçerlidir

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Logitech k400 plus 989 tl öneririm küçük bir klavye sade ve zarif öneririm bu da ürün pazarlaması gibi oldu ama yada ucuz bir şey arıyorsan everest km 5535 fiyatı 600tl öneririm mouse beraber geliyor eğer çok pahalıya kaçarsa böyle kurumsal klavye satan bilgisayarcılar vardır ikinci el yada sıfır satan mesela yazıcı oğlu işhanında kesin vardır tabi bu istanbulda oturuyorsan geçerlidir
Zarif küçük vs aramıyorum. Oyunda oynuyorum günlükte kullanıyorum. Rgb olsun mekanik olsun bunlar problem değil.

https://www.gaming.gen.tr/urun/3989...tch-rgb-kablolu-turkce-mekanik-gaming-klavye/ şu aslında güzel ama fiyatı çok geliyor bir de daha iyisi var mıdır bu fiyattan aşşa bilmiyorum

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Eren
Zarif küçük vs aramıyorum. Oyunda oynuyorum günlükte kullanıyorum. Rgb olsun mekanik olsun bunlar problem değil.

https://www.gaming.gen.tr/urun/3989...tch-rgb-kablolu-turkce-mekanik-gaming-klavye/ şu aslında güzel ama fiyatı çok geliyor bir de daha iyisi var mıdır bu fiyattan aşşa bilmiyorum
bundan daha iyileri vardır tuşu falan değiştirilen ama bilmiyorum birisi önerebilir bu da ucuza geliyor geri ödemeyle alınabilir

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
bundan daha iyileri vardır tuşu falan değiştirilen ama bilmiyorum birisi önerebilir bu da ucuza geliyor geri ödemeyle alınabilir
1000 Lira geri ödeme diyor nasıl yapçaz bence öyleyse fiyat gayet iyi olur reis

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular