Neler Yeni

Yeni Kulaklık Alacağım. Ne almalıyım ?

byfresh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
EMRE ÜNSAL
Bütçe
3000
Arkadaşlar Merhaba Ben Emre,
Yaklaşık 2 Senedir Corsair HS 70 Wireless kullanıyordum.
Kullanıcı deneyimimi aktarmam gerekirse hiç beğenmedim hem de hiç ne sağlamlık açısından ne ses açısından. Kulaklık 2 sene içerisinde rezil bir hal aldı. Padleri daha 2 sene dolmadan eskidi bende Ali Expressden yeni Padler aldım onları taktım. Şarj Kablosu Eridi. Bataryası öldü şuanda kablosunu çıkardığım gibi kapanıyor. Bildiğiniz kablolu kulaklığa döndü. Mikrofonu deseniz yeterli düzeydeydi. Ama iyi değildi normal yani. White Noise ise o kadar fazla ki şuanda nerdeyse herhangi bir şey açık değilken kulaklığı çıkarma hissi geliyor o kadar fazla yani. Ses ve 7.1 ise bazı oyunlarda çok iyiyken bazılarında hiç işe yaramayan bir 7.1 var. Hiç mi hiç memnun kalmadım kulaklıktan. Corsair dan Soğudum resmen. İlk kulaklığımdı bundan önce gaming kulaklığım dahi yoktu. Wireless kulaklıklardan korkar oldum. Sadece 2 sene dayanabildi kulaklığım. Bu kadar kötü performans bende beklemiyordum. Sizden isteğim kendinizi kullanıp memnun kaldığı kablosuz veya kablolu gaming 7.1 destekli kulaklık önermeniz. Kullandıysanız lütfen kullanıcı deneyiminizi benimle paylaşın. Bütçe olarak 3000 TL ye kadar çıkabilirim. Wirelesslar dan soğuduğum için biraz kabloluya yöneldim. Benim için kulaklığın en az 4 5 sene dayanması gerekiyor. Birazda olsa hor kullanan biriyim. Ama zaten şu sıralar işim sebebiyle çok yoğun kullanamıyorum. O sebepten ne önerirsiniz. Güzel önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Olcaşöz
önerim kablosuz olacak ama logitech g733 gerçekten çok iyi duruyor şuanlık 8 aydır falan kulllanıyorum hiç sorun çıkarmadı bana

Top Bottom