Neler Yeni

Öneri Yeni Kulaklık Önerisi. Cloud 3 Wireless, Arctis 7+. Hangi modeli önerirsinz.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Yeni kulaklık almayı düşünüyorum ama karar veremiyorum. Uzun yıllardır Hyperx kullandım 10 sene aynı kulaklığı kullandım yeni alacağım da bi o kadar götürür. Sağlam yaz sıcaklarında terletmeyecek mikrofonu güzel kulaklık lazım. Hyperxin ses kalitesine çok alıştım gerçekten çok iyi. Bütçe aslında 5k yı geçmek istemiyorum ama duruma göre değişir. En iyisi dediğiniz kulaklık varsa öneri bekliyorum.

reythes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem
Şu anda cs2 deyim cloud 3 wireless var ara verdim gireyim dedim foruma
mikrofon kalitesi çok iyi
terletmiyor beni
şarjı çok iyi gidiyor
söyleyecek çok bir şey biliyorsun zaten al gitsin başka markaya merakın varsa steelseries de çok iyi üzmez

xTURANN

80+ Silver
Kumaş + Deri Pad, Mikrofonda ki Pop Filter'dan dolayı Cloud 2 Öneririm ama daha yeni bir şey olsun dersen Cloud 3 Al, yoluna bak. Ben Kablolu Cloud 3 Kullanıyorum uzun süredir, çok memnunum.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,316
İsim
Kerem Çavuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

cloud 3 kablolu , arctis 7x+ da var , ses kasmada cloudun üstü yok fakat harici konularda hiç memnun etmedi , arctis 7x+ günlük + konfor olarak çok iyi ve en son ne zaman şarj ettiğimi hatırlamıyorum baya uzun gidiyor

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cloud 3 kablolu , arctis 7x+ da var , ses kasmada cloudun üstü yok fakat harici konularda hiç memnun etmedi , arctis 7x+ günlük + konfor olarak çok iyi ve en son ne zaman şarj ettiğimi hatırlamıyorum baya uzun gidiyor
Cloud3 wireless düşündüm bende ama bu yeni sistemde hyperx cloud2 eski kulaklığı çalıştıramadım daha sonra yeni ses kartı gönderdiler çalıştı sonra yine kendiliğinden gitti başka ucuza aldım oda çalışmadı vs. Çok moral bozucuydu. Hyperx sıkıntı yapıyorsa sisteme diye korktum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,316
İsim
Kerem Çavuş
Cloud3 wireless düşündüm bende ama bu yeni sistemde hyperx cloud2 eski kulaklığı çalıştıramadım daha sonra yeni ses kartı gönderdiler çalıştı sonra yine kendiliğinden gitti başka ucuza aldım oda çalışmadı vs. Çok moral bozucuydu. Hyperx sıkıntı yapıyorsa sisteme diye korktum
Konunu görmüştüm kulaklık bozulmuştur hyperx sisteme sıkıntı yaptığını sanmıyorum , ama driverdan desek c2 nin driveri de yok ilginç sürücüleri güncelleyip bi denemek lazım

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konunu görmüştüm kulaklık bozulmuştur hyperx sisteme sıkıntı yaptığını sanmıyorum , ama driverdan desek c2 nin driveri de yok ilginç sürücüleri güncelleyip bi denemek lazım
Format attım ucuza aldığım kulaklığı kullanıyorum mikrofonu çalışıyor hiç bir sıkıntı da çıkmadı günlerdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ulaş dursun

nova 7 hakkında bilgin var mı hocam? arctis 7+ ve nova 7 arasında kaldım. genel günlük kullanım için de alıcam kulaklığı sırf oyun için değil.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,316
İsim
Kerem Çavuş
nova 7 hakkında bilgin var mı hocam? arctis 7+ ve nova 7 arasında kaldım. genel günlük kullanım için de alıcam kulaklığı sırf oyun için değil.
Nova serisi arctisten daha kaliteli genelde fiyat farkı yoksa nova alıyolar , günlük kullanım için ikisi de çok çok iyi

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Doğukan
nova 7 bu fiyatta en iyisi zaten harici bütçe yükselmezse cloud 3 bakabilirsin arctic 7 plus alınmaz 2024 te

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ulaş dursun
nova 7 bu fiyatta en iyisi zaten harici bütçe yükselmezse cloud 3 bakabilirsin arctic 7 plus alınmaz 2024 te
cloud 3 alıcaktım aslında ama oyun dışında günlük kullanımda çok iyi olmadığını duydum. o yüzden nova 7 alıcam sanırım.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,316
İsim
Kerem Çavuş
cloud 3 alıcaktım aslında ama oyun dışında günlük kullanımda çok iyi olmadığını duydum. o yüzden nova 7 alıcam sanırım.
Attığım razer da bu kulaklıklara rakip bir incele istersen fiyatı çok uygun şu an

Top Bottom