Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni Monitörde Ölü Piksel Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Selim Bal
Daha önce de bu monitörü almıştım. 1 tane ölü piksel vardı ve bilgisayarda takılırken çok gözüme çarpıyordu. Forumda konusunu da açtım ve iade etmemi tavsiye ettiler. İade ettikten sonra monitörün aynı modelini tekrar almak için para iadesini beklerken 2000 tl daha arttı ve aynı modeli 2000 tl fazlasına aldım. Yine ekranın sol üstünde ölü piksel çıktı. Kırmızıda siyah, beyazda yeşil görünüyor. Fakat kırmızı rengine pek denk gelmiyorum ve beyaz renkte görebilmek için dikkatli bakmak gerekiyor. Yani pek rahatsız etmiyor. Yine iade edersem yine zam gelecek ve yine daha pahalısına alacağım. Daha da kötüsü belki yine defolu gelecek. Bu sefer daha düşük modelini almak zorunda kalabilirim. Ölü piksel zamanla yayılır mı? Ne yapmamı Önerirsiniz?
Model: Asus VG259QM

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Değişim yapılmıyor mu ki yani iade ettiğine göre yapılmıyordur heralde. Bu arada tavsiyem değişim yapılmıyorsa iade etmen yönündedir. Ölü pixeller kullandıkca artıyo sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Selim Bal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değişim yapılmıyor mu ki yani iade ettiğine göre yapılmıyordur heralde. Bu arada tavsiyem değişim yapılmıyorsa iade etmen yönündedir. Ölü pixeller kullandıkca artıyo sonra
Ürünü satın aldığım satıcının stokları bitti. Bitmeseydi de muhtemelen değişimi kabul etmezdi. İade etmeyi düşünüyorum ama yine defolu olursa yenisini alana kadar yine zam gelecek ve alt modele ineceğim diye korkuyorum. Sıkışmış piksel olma ihtimali var mı? Yeşiller galiba sıkışmış piksel olabiliyormuş ama siyahlar olamıyormuş. Benimki kırmızı renkte siyah, beyaz renkte yeşil görünüyor. Sıkışmış mı ölü mü anlayamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Ürünü satın aldığım satıcının stokları bitti. Bitmeseydi de muhtemelen değişimi kabul etmezdi. İade etmeyi düşünüyorum ama yine defolu olursa yenisini alana kadar yine zam gelecek ve alt modele ineceğim diye korkuyorum. Sıkışmış piksel olma ihtimali var mı? Yeşiller galiba sıkışmış piksel olabiliyormuş ama siyahlar olamıyormuş. Benimki kırmızı renkte siyah, beyaz renkte yeşil görünüyor. Sıkışmış mı ölü mü anlayamadım.
Dostum 165 Hz IPS monitör istiyorsan Dell g2422hs ye bak bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR