Neler Yeni

Çözüldü✓ yeni pc aldım cpu sıcaklığı normal mi gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
buğra ali coşkuner
Yeni aldım PC yi ilk defa açtım bi kaç uygulama indirdim ama cpu sıcaklığı sanki yüksek gözüküyor (pc den çok anlamam) sizce bi sıkıntı var mı değerlerde?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-15 220126.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-15 220126.png
    92.6 KB · Hit: 12,084

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Buğra
Yeni aldım PC yi ilk defa açtım bi kaç uygulama indirdim ama cpu sıcaklığı sanki yüksek gözüküyor (pc den çok anlamam) sizce bi sıkıntı var mı değerlerde?
hocam pc yi kapatın direk 97 derece nedir patlayacak şimdi cihaz

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Buğra
hocam korkuttun kapadım şimdi napıyoruz .d
öncelikle pc laptop mu masaüstü mü masaüstü ise soğutucu modeliniz nedir ve işlemci nedir açıklar mısınız ona göre yardımcı olayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Burhan Bey
Montajda bir sıkıntı mı yapıldı acaba, kasa içi bir kaç görsel de atarsanız güzel olur.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Buğra
Montajda bir sıkıntı mı yapıldı acaba, kasa içi bir kaç görsel de atarsanız güzel olur.
yüksek ihtimalle termal macunla ilgili belki jelatin çıkarılmamıştır soğutucu takılmadan önce

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Buğra
Hocam parçalar şu şekilde
hocam eğer kendiniz yapabilirseniz soğutucuyu çıkarıp termal macun işlemciye değiyor mu ona bakın yüksek ihtimalle soğutucudaki jelatin çıkarılmamış veya soğutucu yanlış montajlandığı için işlemciyi soğutamıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeterli mi hocam
hocam bu soğutucu işlemciyi normal şartlarda da soğutamaz gibi duruyor keşke soğutucuy değiştirseydiniz

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
ozan başaran
termal macunu yenileyin mx6 kryonaut ya da pullsar bold alabilirsiniz. soğutucu olarak 350-400tlye dark freezer alın stok fandan daha iyi. bütçeniz varsa 1500tlye peerless assasinde alabilirsiniz

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
ilkay çam
Yeterli mi hocam
stok fan
hocam eğer kendiniz yapabilirseniz soğutucuyu çıkarıp termal macun işlemciye değiyor mu ona bakın yüksek ihtimalle soğutucudaki jelatin çıkarılmamış veya soğutucu yanlış montajlandığı için işlemciyi soğutamıyor

hocam bu soğutucu işlemciyi normal şartlarda da soğutamaz gibi duruyor keşke soğutucuy değiştirseydiniz
hocam jelatinden değil o

stok sogutucu yük altında bu sicakliklara çıkar

100 derece gördüğünde kendini kapatır zaten bu kadar yuksek sicaklikta calismasi da iyi degil sogutucu almanızı öneririm ama boyle de kullanabilirsiniz geçici bir süre

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
buğra ali coşkuner
stok fan

hocam jelatinden değil o

stok sogutucu yük altında bu sicakliklara çıkar

100 derece gördüğünde kendini kapatır zaten bu kadar yuksek sicaklikta calismasi da iyi degil sogutucu almanızı öneririm ama boyle de kullanabilirsiniz geçici bir süre
hocam eminseniz bana uygun fiyatlı bir soğutucu önerebilir misiniz.

Top Bottom