Neler Yeni

Yeni Rütbe "KRAL TACI" Eklenmiştir. Hayırlı Olsun ❤️

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,708
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Dostlarım selamlar forumda uzun zamandır takip ettiğimiz gerçekten yararlı ve pozitif üyelere maks. rütbe olarak adlandırdığımız Kral Tacı rütbesini oluşturduk.
Alıntıyı görüntüle

Bu rütbenin ilk amacı kaliteli üyeleri öne çıkartmaktır. Onun dışında 80+ Titanium rütbesinin tüm özelliklerine sahip olup + olarak imza bölümüne gif veya görsel ekleme özelliğine sahiptir. Yönetim, bu rütbeye sahip olan üyelere diğer forum üyelerinden ayrı özel etkinlik düzenleyebilir.

Bu rütbe forum yazılımı tarafından otomatik atanmaz, üye bu rütbeyi yöneticilerden isteyemez. Bu rütbe sadece yöneticilerin ortak kararı ile ansızın verilir.

Bu rütbeye forumumuzda ilk sahip olan üyelerimiz @RevDeisDou ve @White Ravens 'dir kendilerine forumumuzda yaşattıkları kaliteli muhabbetlerinden ötürü yönetim ekibi olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Hayırlısı olsun. @RevDeisDou @White Ravens
Profilimde yapmış olduğum ''Kategori Moderatörlüğü'' başvuruma İnşallah başvuru kabulumu değerlendirirsiniz.

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dostlarım selamlar forumda uzun zamandır takip ettiğimiz gerçekten yararlı ve pozitif üyelere maks. rütbe olarak adlandırdığımız Kral Tacı rütbesini oluşturduk.
Alıntıyı görüntüle

Bu rütbenin ilk amacı kaliteli üyeleri öne çıkartmaktır. Onun dışında 80+ Titanium rütbesinin tüm özelliklerine sahip olup + olarak imza bölümüne gif veya görsel ekleme özelliğine sahiptir. Yönetim, bu rütbeye sahip olan üyelere diğer forum üyelerinden ayrı özel etkinlik düzenleyebilir.

Bu rütbe forum yazılımı tarafından otomatik atanmaz, üye bu rütbeyi yöneticilerden isteyemez. Bu rütbe sadece yöneticilerin ortak kararı ile ansızın verilir.

Bu rütbeye forumumuzda ilk sahip olan üyelerimiz @RevDeisDou ve @White Ravens 'dir kendilerine forumumuzda yaşattıkları kaliteli muhabbetlerinden ötürü yönetim ekibi olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Hiç bir zaman alamayacağım için sorun yok alanlara hayırlı olsun diliyorum.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Şimdi mesajda görünce rütbenin çok iyi gözükmediğini düşünmeye başladım. Bence kesinlikle geliştirilebilir.
Evet, DA-Forum'un genel görüntüsüne göre biraz uyumsuz duruyor.
@Mehmet Yılmaz zamanla düzeltir diye düşünüyorum. :kappa:

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@RevDeisDou ve @White Ravens Tebrik ederim ikinizi de.
Kategori moderatörleri son zamanlarda seçilmiyor mu? Seçiliyorsa da ben denk gelmedim herhalde.
Artırılması gerek bence

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Taçın arkasındaki dikdörtgen kaldırılırsa çok daha iyi görünür bence. Tabii siz bilirsiniz ben her türlü mutluyum 🥰
Öyle çok çıplak durdu yoksa denedik dikdörtgen diğer rütbelerin bütünlüğünü de koruyan bir detay ama halen üzerinde çalışıyoruz güncelleme olacak.

Top Bottom