Neler Yeni

yeni sistem aldım sizce nasıl

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Fiyatı çok çok fazla

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
kanka amd ekran kartına hiç girmem nvida iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka ssd 1tb ayrı aldım 1 tnae daha nv.m2 birde ileriye dönük olsun birazda uzun yıllar götürsün diye tercihim böyle oldu

beyler fiyatına göre iyi değil diyorsunuz yani tam anlayamadım
https://www.gaming.gen.tr/urun/2903...lhr-8gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ işlemciyede bi kuletipi alın derim anakartı b550 yapın 3600 mhz ram yapın ssd değiştirip değiştirmemek sizin kararınız ancak değiştiririm derseniz kc3000 koyarsınız kc3000 koyarsanız 24.110 TL koymazsanızda 22.477 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
enner valencia
parça kalitesine göre fiyatı iyi de mesela rog strix değil de prime anakart gibi biraz düşük alınıp 3070e kadar çıkılır bu bütçede
kanka ben biraz ömrü uzun olsun diye böyle bir sistem sectim hani hemen eskimesin uzun yıllar götürün beni diye 3070 cıkabilirdim ama sıvı sogutma yada anakartımdan vazgecicektim

t
tamam kanka

Can...

80+ Platinum
kanka ben biraz ömrü uzun olsun diye böyle bir sistem sectim hani hemen eskimesin uzun yıllar götürün beni diye 3070 cıkabilirdim ama sıvı sogutma yada anakartımdan vazgecicektim

t

tamam kanka
bir engelin falan mı var herkes söylemiş zaten fiyat olarak kötü olduğunu soruyon sonra tomom konko yazıyon neyse kazığı yiyen sensin imzadaki sistemi 23500 e topladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
enner valencia
bir engelin falan mı var herkes söylemiş zaten fiyat olarak kötü olduğunu soruyon sonra tomom konko yazıyon neyse kazığı yiyen sensin imzadaki sistemi 23500 e topladım
kötü

Ssdde varsa bu haliyle uzun yıllar götürür. Güle güle kullan.
teşekkürler kardeşim

Tek yapabileceğim şey anakartı kısıp ya da sıvı sogutamdan vaz gecip 3070 yapabilirdim ama işlemcimin sogutmasının iyi olmasını RAM slotumun 4 olmasını 2 tanede nv. M.2 slotu tercihimdir. Ve uzun ömürlü olması tamam 3070 fps açısından daha iyi bir kart ama vram açısandan ömru benim ekran kartıma göre daha kısa teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Can...

80+ Platinum
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
kötü

teşekkürler kardeşim

Tek yapabileceğim şey anakartı kısıp ya da sıvı sogutamdan vaz gecip 3070 yapabilirdim ama işlemcimin sogutmasının iyi olmasını RAM slotumun 4 olmasını 2 tanede nv. M.2 slotu tercihimdir. Ve uzun ömürlü olması tamam 3070 fps açısından daha iyi bir kart ama vram açısandan ömru benim ekran kartıma göre daha kısa teşekkür ederim.
anladım dostum engelin var daha fazla uğraşmayayım senle sıkıntılı arkadaşsın anlaşılan kazık yiyen bn değilim demi sonuçta :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
enner valencia

merting

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
mert
Fiyat biraz pahalı geldi bana onun haricinde o sıvı soğutucuyu kullananlar pek memnun değil sesli çalışıyormuş

link atar mısın
Toplarım dedim hazır sistem var demedim 👍

anladım dostum engelin var daha fazla uğraşmayayım senle sıkıntılı arkadaşsın anlaşılan kazık yiyen bn değilim demi sonuçta :)
Bu nasıl aldım postunu açanları da anlamıyorum ben bile para verdiğim ürün kötü olsa bile ağlaya ağlaya kullanıyorum onu simdiki telefonumda çok mu memnunum hayır para verdim mi verdim ama memnun değilim desinler benim umrumda değil ben malımı biliyorum ama bazı insanlar ürünlerinin kötülüğünden bahsedildiğinde cildirir ben bunlardan değilim lakin PC toplamamis PC yi forumlardsn ve yorumlardan öğrenmiş biri kalkıp benim topladigim sistemi ya da benim bir urunumu elestirirse işler degisir gecen arkadaş gelmiş sizin internet kötü diyor ben sanki bilmiyorum kötü olduğunu ama elimde değil ben mi veriyorum parasını ya da alt yapıyı ben mi getirtmedim n

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom