Neler Yeni

yeni sistem garip davranis

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Batuhan
selam sistemi alali 1 hafta olacak nerdeyse ama bugun degisik bir hata aldim bilgisayari calistiriyorum ilk calistirdigimda hata verdi bir dosya adi verip baslamadi f1 ile kurtarma ayarlarina girip baslangic kurtarma ayarlarina bastim ana menuye geldim fakat hersey yuklu olmasina ragmen gitmisti mesela steam ana ekranda yok arama cubugundan aratiyorum yok ama 50gb lik steam dosyasi var bunun yaninda valorant yuklu ama yok Msi control center yuklu ama yok bu yoktan kastetdigim bilgisayarda dosyalar bulunuyor program ekle kaldir yerindeds normal arama yerindede yok bunlar her neyse sildim bu dosyaları kullanamadigim icin fakat bazi dosyalarda trustedinstaller size izin vermelidir gibi hatalar aliyorum yeniden baslatmayi denedim olmadi her neyse ben dosyalari yukleyip hicbirsey yasanmamis gibi devam mi etmeliyim yoksa bu buyuk bir hata ve gelecekte sorun yaratabilir mi tum parcalarin 2 yil garantisi var ve 14 gun iade hakkimida kullanabilirim en kotu ihtimalle sistemi vatandan satin aldim

rtx 4070ti
amd ryzen 5 7500f
wd green 500gb ssd
zalman 240mm sivi sogutucu
corsair 8x2 ddr5 5200mhz ram
msi a620 anakart

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Taha Kenan
Usb al windowsun sitesinden w11 indirip usbye at temiz format at, biosunu güncelle, driverlarını güncelle düzelir.

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunlari yaptiktan sonra herhangi birsey olur mu veya sorun tekrarlanir mi zaten bütün driverlerim günceldi ve hicbir sorun yoktu suan temiz kurulum icin iso indiriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usb al windowsun sitesinden w11 indirip usbye at temiz format at, biosunu güncelle, driverlarını güncelle düzelir.
ek olarak bilgisayarda benim mentalimdende kaynakli olabilir hafif kasma hissiyati var

Suan Temiz Kurulum Ile w11 i sifirladim ve lisansim gitti acaba lisans alabilecegim bir site onerir misiniz

@Kürşat Kütükçü

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Taha Kenan
bunlari yaptiktan sonra herhangi birsey olur mu veya sorun tekrarlanir mi zaten bütün driverlerim günceldi ve hicbir sorun yoktu suan temiz kurulum icin iso indiriyorum

ek olarak bilgisayarda benim mentalimdende kaynakli olabilir hafif kasma hissiyati var

Suan Temiz Kurulum Ile w11 i sifirladim ve lisansim gitti acaba lisans alabilecegim bir site onerir misiniz

@Kürşat Kütükçü
Jet lisanstan aldım ben en iyi yer orası

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Taha Kenan
Oem anakarta işliyor format atmanda lisansın gitmiyor diğerinde mailine işliyor format sonrası mail girmeden lisansın etkin hale gelmiyor
peki teşekkürler

hocam oem ile digeri arasindaki fark nedir acaba yaklasik 50tl lik bir fiyat bulunuyor acaba ikiside ayni mi yoksa bu lisanslar degisik kosullardan mi geciyor (w11 pro)

Top Bottom