Neler Yeni

yeni sistem ısınma problemi

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Soğutucu ile işlemcinin tam temaz ettiğine emin ol.
Elinle kontrol et, Hava öner giriyor arkadan üflüyor mu diye.
Bilgisayarını kapalı alana koyma etrafı çevrili olmasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yıldırım Dadak
Kasa yerde arkası 25 cm kadar açık etrafida tamamen bos

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yıldırım Dadak
78 80 derece cs go için yüksek değil mi ?

kemalcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
can
donanım arşivi yeni sistemi aldım 6 gündür kullanıyorum bugun dikkatimi cekti ekran kartında fan sesi yuksek geliyo hatta cızırtı gibi oyundayken cs go ve rainbow yüklü her iki oyunda da oyuna girdiğim anda ses artışı oluyo sıcaklık 1 dk içerisinde 78 dereceye çıkıyor bi sorun mu var varsa nedir yardımcı olursanız sevinirim ilk bilgisayarım o yuzden bilgim yok
Aynı sistemi bende aldım ekran kartında coil whine var belli bir yük altında yada yüksek FPS değerlerinde cızırtı var en yakın zamanda göndereceğim garantiye ama ön kanım;

Ben sistemi demonte istedim kendim montajlamak için kapalı jelatinli kutu olarak SSD,RAM, Kasa geldi Anakartın kutusu açıktı ama poşeti bantlıydı ilk ben açtım, işlemci tray geldi yani daha önce başka pc de kullanıldımı kullanılmadımı bilmiyorum ama ekran kartı açık kutu ve poşetindeki bandı üzerine bir bant atılmış geldi bu konuda bu sistemin "bu kadar ucuz gelmesi tahminimce coil whine sorunlu ekran kartlarının MSI tarafından itopya ya satıldığı ve bu kadar ucuza bu sistemi temin etmeleri gerekiyor."

Aldığımız ürünler garantili olduğu için sorunu çözene kadar garantiye göndereceğim 3. kez gönderişimde yine sıfırı temin edilmez ise sıfırı veya ücreti verilecektir.

Size tavsiyem bu gibi sistemleri ucuz sistemleri demonte istemeniz tüm parçaların sıfır kapalı kutu jelatinli veya bantlı olmasına özen gösterin montajını kendiniz veya mahallenizdeki deneyimli bilgisayar tamir servislerinde yaptırmanız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yıldırım Dadak
Ses yüksek değil aslında araştırdığımda ekran kartının zaten o değerlerde çalıştığını işlemcinin ise sogutucusunun yeterli olmadığını gördüm of yapmıyoruz bu şekilde kullanmak işlemciye zarar verir mi bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
996,651
Üyeler
157,736
Son üye
ysfast
Top Bottom