Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni takılmış kule tipi soğutucuyu çıkaramıyorum !

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
kadir
Dostlar, vatandan hazır sistem aldım sorun yaşadığım için vatana geri kargolayacağım. Sisteme amdnin stok soğutucusu yerine thermalrightın çift fanlı kule tipi soğutucusunu aldım macunu sürdüm ve montajladım. Soğutucuyu çıkarırken macunun işlemciye vb herhangi bir zararı olur mu ? yapışıp işlemciyi zorlar mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
Sağa sola ufak ufak oynatarak çıkart. Sakın laps diye çekme soğutucuyu.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostlar, vatandan hazır sistem aldım sorun yaşadığım için vatana geri kargolayacağım. Sisteme amdnin stok soğutucusu yerine thermalrightın çift fanlı kule tipi soğutucusunu aldım macunu sürdüm ve montajladım. Soğutucuyu çıkarırken macunun işlemciye vb herhangi bir zararı olur mu ? yapışıp işlemciyi zorlar mı ?
Sökerken önce anakartı kasadan sök, anakartın arkasındaki fan tırnaklarından çıkar öncelikle. Eğer ki direkt öndeki fanın klipslerden çıkarırsan baskı ile çıkaracağından dolayı pinler zarar görebilir.

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sökerken önce anakartı kasadan sök, anakartın arkasındaki fan tırnaklarından çıkar öncelikle. Eğer ki direkt öndeki fanın klipslerden çıkarırsan baskı ile çıkaracağından dolayı pinler zarar görebilir.
komple anakarttan mı bahsediyorsun. arkadan tırnakları çıkarmam için uygun bir yer yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

soğutucunun modelini thermalrigt peerless assassin 120
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu videonun ilk 5 dakikasındaki gibi yapmayı deneyeceğim umarım macunu yeni sürdüm diye bir şey olmaz.

Son düzenleme:

dlep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Muhammed Koçak
pcyi çalıştır işlemci biraz ısınsın aman elini yakma macun yumuşar sağ sol yap gelir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,805
Üyeler
156,844
Son üye
saiddew
Top Bottom