Neler Yeni

yenilenmiş iphone 7 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
taha yaman
Instagram
tahayamaan
Discord
tahayamaan#6708
Kanka alabilirsin ama güncelleme gelmiyor ve iphone 7de biraz şans işi entegrelerde sıkıntı çıkarıyor ama dediğim gibi şans işi

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Hocam fanboyluk yapmaya gerek yok. Iphone taraftarı biriyim fakat burada Iphone 7 gibi eski bir telefonun alınmayacağını herkes biliyordur; elinizde olduğu gibi bir Iphone x ve üstü bir seri olsa Bir de cümlede ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım.
Hocam 1 ay 6S kullanmaya zorlandım XS yan odada. 6S 16 GB Rose Gold modeli. Herşeyi akıcı ne fanboyluk ne paralı sponsorum. Fotoğrafı, Performansı parası olmayanlar için gerçekten o fiyata gelen telefonlaru solluyor yalanım yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka alabilirsin ama güncelleme gelmiyor ve iphone 7de biraz şans işi entegrelerde sıkıntı çıkarıyor ama dediğim gibi şans işi
Bu yıl güncellemesi sona erdi 2-3 yıl kullanım ömrü var.

Zechion

80+ Silver
Hocam 1 ay 6S kullanmaya zorlandım XS yan odada. 6S 16 GB Rose Gold modeli. Herşeyi akıcı ne fanboyluk ne paralı sponsorum. Fotoğrafı, Performansı parası olmayanlar için gerçekten o fiyata gelen telefonlaru solluyor yalanım yok.
Benim çevremdekilerin yaşadıklarına göre de; 6S kafasına göre şarjı biten, soğukta kapanan, bataryası birden fullenip birden sonra inen bir telefon. Tabii bu kullanımdan kullanıma göre değişir. Fakat dediğiniz gibi "1 ay" kullanım. Eğer ki Iphone 7 alacak kişi uzun bir süre kullanacaksa, ben sorun çıkartacağına inanıyorum. Önceki sayfada birisi 2. el S9 önermişti, bana göre uzun kullanım açısından S9 daha iyi olur. Tabii dediğim gibi bunlar benim fikirlerim.

panizher

80+ Silver

Bu yıl güncellemesi sona erdi 2-3 yıl kullanım ömrü var.
Benim iphone 6s bilerek kastiriyor ios o zaman KABDKABKDJSJ

Benim çevremdekilerin yaşadıklarına göre de; 6S kafasına göre şarjı biten, soğukta kapanan, bataryası birden fullenip birden sonra inen bir telefon. Tabii bu kullanımdan kullanıma göre değişir. Fakat dediğiniz gibi "1 ay" kullanım. Eğer ki Iphone 7 alacak kişi uzun bir süre kullanacaksa, ben sorun çıkartacağına inanıyorum. Önceki sayfada birisi 2. el S9 önermişti, bana göre uzun kullanım açısından S9 daha iyi olur. Tabii dediğim gibi bunlar benim fikirlerim.
Bu arkadaş ağır bir Apple kiddir boşver hocam

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Benim iphone 6s bilerek kastiriyor ios o zaman KABDKABKDJSJ

Bu arkadaş ağır bir Apple kiddir boşver hocam
Sana laf etmiyorum sen kimsin karışıyorsun Note 8 Pro?

panizher

80+ Silver

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Pilim orjinal ve yeni. Oyun performansında 3klık cihazların store’unda New state bile göremiyorsun. Bir kere kapanmadı ki yemin ederim XS 2 tane CPU crash yedi.

Abuzuddin killi bacak
Kil bacak? Ab saygilar

panizher

80+ Silver
Evet ab 3 cu ayak
Pilim orjinal ve yeni. Oyun performansında 3klık cihazların store’unda New state bile göremiyorsun. Bir kere kapanmadı ki yemin ederim XS 2 tane CPU crash yedi.

Kil bacak? Ab saygilar

msbm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
msbsb
hocam haklısınız elimde huaweı p smart 2019 var öyle böyle donmuyor varya aşırı kanser

Cihangir

80+ Gold
Top Bottom