Neler Yeni

Yenilenmiş telefon alınır mı?

MythPhantom

80+ Bronze
Realme c25s

Reindi

80+ Silver
Bende alırken özellikle satıcının puanı yüksek olanı seçtim ve Hepsiburada aracılığı ile aldım önceden normal bir iPhone kullandıysan aradaki farklı anlarsın. Hissizleşmiş gibi oluyor insan.
telefonla ilgili babama ben yenilenmiş iphone 8 aldım benim 11 den sağlam telefon

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
telefonla ilgili babama ben yenilenmiş iphone 8 aldım benim 11 den sağlam telefon
Evet dediğiniz doğru olabilir ben kendi deneyimlerimden yola çıkarak anlattım kendimi. Zaten iade hakkı mevcut ben ona güvenip almıştım beğenmediğimden dolayı iade ettim cihazı.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,721
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Normal de alınır ama iPhone 7 alınmaz bence artık ya

Reindi

80+ Silver
Evet dediğiniz doğru olabilir ben kendi deneyimlerimden yola çıkarak anlattım kendimi. Zaten iade hakkı mevcut ben ona güvenip almıştım beğenmediğimden dolayı iade ettim cihazı.
ben valla easycep diye firma var beşiktaş fatihde falan şubesi var gidip görüp aldım çok temizdi kaçırmadım

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Yenilenmiş telefon almak istiyorum sizce güvenilir mi risk var mı ya s9 yada iPhone 7 almak istiyorum sizce hangisi? Yoksa sıfır realme c25s almak mı? https://www.hepsiburada.com/yenilen...gdvTopImQEhoCn-8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds#reviews
Yada

Bu s9 alınır mı?
Düşük bütçelerde iphone almak kesinlikle saçma + yenilenmiş alarak üstüne şans faktörünü ekliyorsunuz kesinlikle riskli gerek yok onun yerine samsung m serisi olur bu tip serilerine bakabilirsiniz ayrıca o fiyata xiaomi markasının güzel telefonları var
s9 %90 güncellemesi bitmiştir 1 2 seneye pili yetmemeye başlar gerek yok.

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
ben valla easycep diye firma var beşiktaş fatihde falan şubesi var gidip görüp aldım çok temizdi kaçırmadım
Bende oraya iPhone 7 satmıştım Hepsiburada üzerinden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,809
Üyeler
147,218
Son üye
enestahas
Top Bottom