Neler Yeni

Yenilenmiş telefon alınır mı

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
yenilenmiş 11 pro max yok maalesef piyasada yok hocam
telefoncudan dedim zaten hocam yenilenmiş telefonlarda garantiye çok bakmayın hatta genel olarak garanti yazılımsal dışında kullanıcı hatasına vuruyor 1 yılda pili de 500 döngüye sokamayacağınız için çok da önemli değil 2.el telefoncudan taksitle 11 pro max tercihimdir benim

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Murat
Yorumları vs. iyiydi bi sorun görmedim ama sormak istedim yine de 2.el almak daha mı mantıklı peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

iphone 11 istemiyorum hocam

Telefon bu arkadaşlar https://www.hepsiburada.com/yenilen...antili-a-grade-p-HBCV000037LABP?magaza=GoPlus
vallaha kuzenim aldı easy cep miydi neydi oradan aldı telefonu adam gibi kullanamadan geri iade etmek istedi sorun çıkardılar millet laf ediyor beğenmiyor ama fppro dedikleri yere gönderdi bir telefon parasına yakın para verdi yeniletti bir daha

Yorumları vs. iyiydi bi sorun görmedim ama sormak istedim yine de 2.el almak daha mı mantıklı peki

iphone 11 istemiyorum hocam

Telefon bu arkadaşlar https://www.hepsiburada.com/yenilen...antili-a-grade-p-HBCV000037LABP?magaza=GoPlus
bir de internet ortamında ki pek çok satıcının yorumlarına aldanmayın

Jtitaof

80+
vallaha kuzenim aldı easy cep miydi neydi oradan aldı telefonu adam gibi kullanamadan geri iade etmek istedi sorun çıkardılar millet laf ediyor beğenmiyor ama fppro dedikleri yere gönderdi bir telefon parasına yakın para verdi yeniletti bir daha

bir de internet ortamında ki pek çok satıcının yorumlarına aldanmayın
easycep den bırak telefonu hiç bir şey alınmaz zaten kuzenin hata etmiş hbbilişim en güvenli yer böyle konularda

Top Bottom