Neler Yeni

Yerli Oyun Potentia Hakkında

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Merhaba dostlar, gece çıkmış olan yerli oyunumuz hakkında tartışmalık bir konu olucak bu oyunu 3 saat oynadım ve bitirdim toplam 8 bölüm (Chapter) dan oluşuyor ve 2.5-3 saatlık kısa bir sürede bitiriliyor.

Oyun için eleştirim şunlar: Mekanikler biraz daha geliştirilmeli, animasyonlarda ciddi eksikler var onlar geliştirilmeli. Keşke hikayesi de biraz daha uzun ve düzgün olsaydı bazı yerler hızlıca yüzeysel geçilmiş pek hoş değil gönül isterdiki hikayeyi biraz daha detaylı anlatıp bölüm sayısını 10 a çıkarsalar 5 saat sürebilirdi gibi geliyor.

Oyunun optimizasyonu güzel ve bug çok ama çok az var ben 3 saatlik sürede sadece 1 kez bug yaşadım ondada önceki kayıta dönerek devam ettim.

Ama oyunu 4 kişinin yaptığını ve bu 4 kişinin ilk oyunu olduğundan ve tabii ki de yerli olduğundan ben destekledim oynanış ise okey seviyesinde kötü değil.

36 TL ye alınır mı? derseniz yani çok arada bırakıcı bir durum erzurum gibi bi 20 TL seviyesinde olsaydı daha iyidi :).

Sizin düşünceleriniz neler ?

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bence güzel bir oyun.Last Of Us'ı örnek alınmış olabilir ama çakması değil bana göre.4 kişi yapmış zaten.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Ben silah mekaniklerini beğenmedim. Yeni bir oyun çıkaracaklar ise onu düzeltmeleri lazım.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence güzel bir oyun.Last Of Us'ı örnek alınmış olabilir ama çakması değil bana göre.4 kişi yapmış zaten.

Evet öyle bir havası var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben silah mekaniklerini beğenmedim. Yeni bir oyun çıkaracaklar ise onu düzeltmeleri lazım.

Bence okey seviyesinde daha kötülerinide görmüştüm :D, artıdan takedown animasyonlarının çeşitli olması güzel ben 5 tane falan farklı animasyon gördüm.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,641
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Merhaba dostlar, gece çıkmış olan yerli oyunumuz hakkında tartışmalık bir konu olucak bu oyunu 3 saat oynadım ve bitirdim toplam 8 bölüm (Chapter) dan oluşuyor ve 2.5-3 saatlık kısa bir sürede bitiriliyor.

Oyun için eleştirim şunlar: Mekanikler biraz daha geliştirilmeli, animasyonlarda ciddi eksikler var onlar geliştirilmeli. Keşke hikayesi de biraz daha uzun ve düzgün olsaydı bazı yerler hızlıca yüzeysel geçilmiş pek hoş değil gönül isterdiki hikayeyi biraz daha detaylı anlatıp bölüm sayısını 10 a çıkarsalar 5 saat sürebilirdi gibi geliyor.

Oyunun optimizasyonu güzel ve bug çok ama çok az var ben 3 saatlik sürede sadece 1 kez bug yaşadım ondada önceki kayıta dönerek devam ettim.

Ama oyunu 4 kişinin yaptığını ve bu 4 kişinin ilk oyunu olduğundan ve tabii ki de yerli olduğundan ben destekledim oynanış ise okey seviyesinde kötü değil.

36 TL ye alınır mı? derseniz yani çok arada bırakıcı bir durum erzurum gibi bi 20 TL seviyesinde olsaydı daha iyidi :).

Sizin düşünceleriniz neler ?
Oyunla ilgili şikayetim omuz acısı bazı çatışmöalarda beniz orladı ayrıc konuşma sahnelerinden konuşmaktan çoo başka bir şey yapıyor gibi duruyorlar ağızları değişik oynuyor biraz buglu ama çok yok

Beren

80+ Gold
36 TL'ye tabii ki alınmaz. 36 TL'ye ne oyunlar alınır. Sırf destek verelim diye 36 TL vermem açıkçası.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunla ilgili şikayetim omuz acısı bazı çatışmöalarda beniz orladı ayrıc konuşma sahnelerinden konuşmaktan çoo başka bir şey yapıyor gibi duruyorlar ağızları değişik oynuyor biraz buglu ama çok yok

Evet konuşmaların sapıtmasıda animasyonların iyi olmamasından o konuda bende eleştirdim.

cemtastan2301

80+ Gold
Bana göre seslendirme aşırı düşük kalmış karakterin ağzıyla konuşma uymuyor :D Ve grafiklerde geliştirilebilir ancak yerli yapımcıya destek olunmalı ben oyunu alacağım (y)

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Oyunu gömüp çakma last of us demek yerine oyunu satın alıp maddi olarak yapımcılara destek olursak belki Last of us'ı geçen bir oyun yapabiliriz.
Unutmayın yürümeden koşamazsınız.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Oyunu gömüp çakma last of us demek yerine oyunu satın alıp maddi olarak yapımcılara destek olursak belki Last of us'ı geçen bir oyun yapabiliriz.
Unutmayın yürümeden koşamazsınız.

Eleştirmekte gerekiyor ama böylece hatalar görülür ve ders alınır, tabii saçma saçma laflar etmek ayrı.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,432
Üyeler
141,137
Son üye