Neler Yeni

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Yaklasık 3 sistemdir kasa bekliyorum 3 sistemdir alamadımm ama buna cok umutlanmıştım nakit avans cektım pc basında bekledım saniseyle tıkladık ödeme kısmında bana kod sordu ödeme kısmını tamamlayamadım sonra site çöktü.Millet 2 şer tane alırken sitede ben bir taneyi almayı beceremedim. Mağazaya gittim o kadar sıra vardıki bana gelene kadar gene bitti 12 saat içinde iki kere umutlarım tükendi. Artık sistem beklemiyorum gidiyorum avm de kazıklanmaya eyw.
Madem bu kadar ugras verdin ümitlendin. E kardesim niye magaza onune geceden gidip siraya girmedin diye sormazlar mi adama ?

Millet magaza onune gocuk kapson eldiven ne bulup giydiyse gelmis hakkiyla siraya girmis soguktan titriyerek sistemini almis. Sen burdan klavyeden yazarak kendini acindirmaya calisiyorsun. Pardon da burdan biseyler bekleyerek yada yattigin yerden foruma girip bisiler yazarak birseye sahip olamazsin

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
linke tıkladığımda video bildirimi yeni gedli 10 sn içinde girdim seppete ekle dedim alamdım.böyle bir şey yok. özlelleştirme yaptım aldım diyenlere de inanmıyorum

serhatkara34

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
-Acıbadem şubesinde gece 12.00da ilk gelerek listeyi tutan bendim 0 hata ile liste tuttum fakat bir adam vardı sürekli birilerini getirip sıraya sokuyordu en az 20 kişi getirdi esnaf olduğu çok belliydi bunun ticaretini yapan herkesin 4nasını s1keyım arkadaslar son kullanıcılar ucuza yine alamadı bu namussuzlar yüzünden
-Şunuda belirtmek isterim liste eğer bu tarz oçlarında olsaydı eğer 100 stoktan 10 kişi bile belki sistem alabilirdi yağmurda ıslanan kullanmak için bir cihaz almaya calısan insanları görüp böyle fırsatcı esnaf oclarını gorunce ınsan gercekten sınırlenıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hasan seven
Instagram
hsnsvnn
Steam
hasan.seven03
Facebook
hasanseven03
Twitter
hsnsvnn
Madem bu kadar ugras verdin ümitlendin. E kardesim niye magaza onune geceden gidip siraya girmedin diye sormazlar mi adama ?

Millet magaza onune gocuk kapson eldiven ne bulup giydiyse gelmis hakkiyla siraya girmis soguktan titriyerek sistemini almis. Sen burdan klavyeden yazarak kendini acindirmaya calisiyorsun. Pardon da burdan biseyler bekleyerek yada yattigin yerden foruma girip bisiler yazarak birseye sahip olamazsin
Nden geceden gidip sıraya girmedin ? bunu yazarken utanmadınmı. ben geceden gitmeye utandım sen bunu yazarken utanmadın öylemi. öyleyse yazık yorum yapma boşa kimseye kendimi acındırmıyorum burası ne kadar yardımlaşma grubu olsada sohbette edıyorum dertlerımızıde paylaşıyoruz acındırmak gibi kelime kullanarak yorum yapamazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
sistemi alıpta direkt satmak isteyen kişiler için bir teklifim var şuan yurt dışındayım 5 aralıkta dönüyorum istediği bir cihazı telefon olur oyun konsolu olur(Tr'de ekstra vergiye tabi olan) getirme sözü ile aldığı sistemi almak istiyorum. istediği cihaz telefon olursa da kendimin 1 cihaz işletme hakkını kullandırırım. tekfiflere açığım

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
sistem şuan 26.000tlye satışa açılmış, 27-30 hatta 35kya satmaya çalışanlar üzüntülü
Allah büyük hocam. Allah çok büyük.

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Nden geceden gidip sıraya girmedin ? bunu yazarken utanmadınmı. ben geceden gitmeye utandım sen bunu yazarken utanmadın öylemi. öyleyse yazık yorum yapma boşa kimseye kendimi acındırmıyorum burası ne kadar yardımlaşma grubu olsada sohbette edıyorum dertlerımızıde paylaşıyoruz acındırmak gibi kelime kullanarak yorum yapamazsın
Niye geceden sıraya girenler utanması mı gerekiyordu : )

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
Bu bence tahmini söylüyorum yılsonuna kadar durabilir ama inanın bir bilgim yok sadece tahmin.
sipariş vermek üzereydim ama anakart seçenekleri değişti kalan modellerde istediğim gibi değil öyle olunca da f/p özelliğini benim için kaybetti gibi bir şey oldu şuan için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,919
Üyeler
152,369
Son üye
wolancs
Top Bottom