Neler Yeni

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Dünyalı Birisi
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
800 tane bilgisayardan ülke ekonomisini değerlendirmek. Şant Manukyan imzalı foto ister senden, bu analizleri kendine sakla bence, nazar değmesin

PHRYNE​

Soyundan geldiğin belli. Bence sende kendi zekanı kendine sakla. Seviyen belli olmasın. 👌👍

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Millette para yok para! 🤑🤑🤑
800 x 20.000 = 16.000.000 TL
24 saat sürmedi.

Ekonomi kötü diyenin...
Para var da paranın değeri yok. 1 ay sonra asgari ücrete zam gelecek. 30K olan sistemi kredi kartına taksit faiziyle 24k'ya falan alacağım. Yeni yılda sistem 35-40k'dan satılsa gelir artacak taksiti ödemek kolay olacak sistemi bayağı ucuza almış olacağım. Ben hep yıl sonunda alışveriş yaparım. Telefonu da 14 aralıkta değiştirmiştim mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişey diyim mi bu kuyrukları gördükçe gençliğe üzülüyorum valla
Bak normal şartlarda kimse kimse için sıraya girmez ama şu an sistemin 1 asgari ucuz olmasından dolayı herkes birbirini desteklemek için sıraya giriyor.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,631
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Para var da paranın değeri yok. 1 ay sonra asgari ücrete zam gelecek. 30K olan sistemi kredi kartına taksit faiziyle 24k'ya falan alacağım. Yeni yılda sistem 35-40k'dan satılsa gelir artacak taksiti ödemek kolay olacak sistemi bayağı ucuza almış olacağım. Ben hep yıl sonunda alışveriş yaparım. Telefonu da 14 aralıkta değiştirmiştim mesela.

Bak normal şartlarda kimse kimse için sıraya girmez ama şu an sistemin 1 asgari ucuz olmasından dolayı herkes birbirini desteklemek için sıraya giriyor.
Alışveriş haziran ve aralıkta yapılır

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Dünyalı Birisi
Değiştirebilmek için cebinde para olması lazım değil mi? Yoksa 5k lık telefonda iş görüyor 100k lık olanda. İnsanlar ihtiyaçlarına göre değil nefislerine göre alış veriş yaptıkça yetmiyor demeye devam eder.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Ne yapsın millet bende isterdim biri için ama iltihabli romatizma var soğuk beni çok etkiliyor yazın olsa sabahın ayazında gitmiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Değiştirebilmek için cebinde para olması lazım değil mi? Yoksa 5k lık telefonda iş görüyor 100k lık olanda. İnsanlar ihtiyaçlarına göre değil nefislerine göre alış veriş yaptıkça yetmiyor demeye devam eder.
Bilader 3070 sistemin var ne anlatıyorsun?

iPhone 13 alacak param vardı 11 aldım. 6 yıldır kullandığım DDR3 laptop pc:
i5 460m
8gb ram
240gb sata ssd
1010 mb :D AMD HD 5000 grafik belek

Ne yapsın millet bende isterdim biri için ama iltihabli romatizma var soğuk beni çok etkiliyor yazın olsa sabahın ayazında gitmiştim
Ben de felçliyim valla yoksa uçak bileti alıp gitmiştim ufak çaplı tatil olurdu :D Zaten o yüzden kuzenim benim yerime sıraya girdi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bilader 3070 sistemin var ne anlatıyorsun?

iPhone 13 alacak param vardı 11 aldım. 6 yıldır kullandığım DDR3 laptop pc:
i5 460m
8gb ram
240gb sata ssd
1010 mb :D AMD HD 5000 grafik belek

Ben de felçliyim valla yoksa uçak bileti alıp gitmiştim ufak çaplı tatil olurdu :D Zaten o yüzden kuzenim benim yerime sıraya girdi
Kuzeninin kıymetini bil ekmek almaya gıdım dedim 2dk lik yol dondum eve zor attım kendimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Alışveriş haziran ve aralıkta yapılır
Aynen öyle. Bir keresinde bir müşterim telefon almıştı. iPhone 11. 9 taksit almış. Maaş 2800'den 4800 olmuştu sanırım o sıra :D

Kuzeninin kıymetini bil ekmek almaya gıdım dedim 2dk lik yol dondum eve zor attım kendimi
Valla o da aç kalır ekmek almaya gitmez. Sistemi alabileceğine çok inancım yok ama yine de yaptığını unutmayacağım

resim_2023-11-19_102323840.png

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynen öyle. Bir keresinde bir müşterim telefon almıştı. iPhone 11. 9 taksit almış. Maaş 2800'den 4800 olmuştu sanırım o sıra :D

Valla o da aç kalır ekmek almaya gitmez. Sistemi alabileceğine çok inancım yok ama yine de yaptığını unutmayacağım
Kısmet ya sistemler çıkar daha PC ye bu kadar emek harcayacagina biraz sağlıklarına harcasin bizim millet de 😂 adam PC alıyor 80 bin lik oturuyor başında obez oluyor bizim milletimiz de değişik ben önce sağlığımı ve kişisel bakımima para harcarim kimisi PC yi sever kimisi benim gibi değişik biri olur umursamaz 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Kısmet ya sistemler çıkar daha PC ye bu kadar emek harcayacagina biraz sağlıklarına harcasin bizim millet de 😂 adam PC alıyor 80 bin lik oturuyor başında obez oluyor ben önce sağlığımı ve kişisel bakımima para harcarim kimisi PC yi sever kimisi benim gibi değişik biri olur umursamaz 😁
Kanka neredeyse 4 aydır felçliyim. Evde -hatta odamda- durmaktan kafayı yedim. Gelirimin kesilmesi de zoruma gidiyor. YouTube falan deneyeceğim. 3 aydır sistem almaya çalışıyorum.

Dün de girdim f5 çeke çeke ödeme ekranına kadar ilerledim parayı çekmedi. Bir e ticaret sitesi minimum 25 bin ziyaretçi kaldırabilmeli. İtopya söz konusuysa 100k desek yeridir. 2k izlenmiş video siteyi çökertiyor çok saçma

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kanka neredeyse 4 aydır felçliyim. Evde -hatta odamda- durmaktan kafayı yedim. Gelirimin kesilmesi de zoruma gidiyor. YouTube falan deneyeceğim. 3 aydır sistem almaya çalışıyorum.

Dün de girdim f5 çeke çeke ödeme ekranına kadar ilerledim parayı çekmedi. Bir e ticaret sitesi minimum 25 bin ziyaretçi kaldırabilmeli. İtopya söz konusuysa 100k desek yeridir. 2k izlenmiş video siteyi çökertiyor çok saçma
Knka 70/80 bin tıklama var 400 stok tabii ki yetmez de site de dayanamaz hangi site olursa olsun bence bu yoğunluğu kaldırmaz bugün aynı sistem aynı fiyata çıksın yine çöker sistemler talep çok fazla Türk insanı oyunu seviyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,000
Üyeler
149,119
Son üye
Krichies
Top Bottom