Neler Yeni

YKS Sayısal 100-150K Zormu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Varlık
Arkadaşlar 12.sınıf öğrencisiyim. Tm bölümündeyim. Sayısala geçmeyeceğim çünkü OBP vs düşebilir ondan dolayı evde ve dershanede halletmeyi düşünüyorum. Sizce 1 senede böyle bir derece yapılabilir mi?
Az çok fenden anlıyorum fizik hariç.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Furkan SARIGÖL
Sayısala geçince obp v.s düşmüyor.
İki cümleyle açıklayayım sorunu:
Çalışırsan yaparsın.Çalışmazsan yapamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Varlık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sayısala geçince obp v.s düşmüyor.
İki cümleyle açıklayayım sorunu:
Çalışırsan yaparsın.Çalışmazsan yapamazsın.
Çok temelim olmadığı için ortalamam düşer diye geçmiyorum.1 senede umarım yapabilirim çalışıp.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Emir Bayram
Arkadaşlar 12.sınıf öğrencisiyim. Tm bölümündeyim. Sayısala geçmeyeceğim çünkü OBP vs düşebilir ondan dolayı evde ve dershanede halletmeyi düşünüyorum. Sizce 1 senede böyle bir derece yapılabilir mi?
Az çok fenden anlıyorum fizik hariç.
150k günde 2saat iyi bir şekilde çalışırsan gelir tabi sana bağlı.

Rulep

80+ Gold
obp düşer mi bilmem de çalışırsan yapılır
yökatlasa gir istediğin üniyi gir orada hangi netleri yapıp giren kişiler var o netlere göre hangisinde arttırman gerektiğini bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Varlık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar peki dershane gereklimi yoksa doping hafıza gibi şeyleremi yöneliyim ?
Dediğim gibi temelim çok yok

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
Arkadaşlar peki dershane gereklimi yoksa doping hafıza gibi şeyleremi yöneliyim ?
Dostum bu sana bağlı bir şey. Ben evde çalışamıyorum. Sırf ortamı için ennn ucuz dersaneye gittim. Derslerden sonra oranın kütüphanesinde kaldım. Çünkü eve gidince çalışamıyorum. Evde kendimi derse verebilsem boşuna para vermezdim dersaneye

Rulep

80+ Gold
dershaneye göre değişir kaliteli bir yerse faydası olur değilse sadece paranı yerler birde gidip gelme durumu var yorucu olabilir ve zaman kaybına yol açabilir artık ona siz karar vermeniz lazım. doping hafızaya gelirsek kesinlikle para tuzağı kullanmadım ama reklamları o kadar yapmacık ve sahte ki kullanmadan da tahmin etmek çok da zor değil gidin youtubeden izleyin daha faydası olur

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Furkan SARIGÖL
tercih yapıp yerleşmezsen obp düşmez.Olmazsa bu sene dene seneye mezunken dersane veya doping hafıza al ve sağlam çalış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,240
Üyeler
141,421
Son üye
cristiono messi
Top Bottom