Neler Yeni

YKS Sayısal İlk 1K İTÜ Bilgisayar

primepro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Hüseyin AKAR
Herkese merhabalar. Sayısal ilk 1Kya girmek istiyorum. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği istiyorum. Sıfırdan 8 ayda 1Kya girebilir miyim?

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Mehmetcan İvrendi
Herkese merhabalar. Sayısal ilk 1Kya girmek istiyorum. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği istiyorum. Sıfırdan 8 ayda 1Kya girebilir miyim?
Sana Bağlı Temelin varsa ve sağlam çalışıyorsan girersin niye giremiyesin

-Bu sene Mezuna kalmış biri olarak eğer bu seneki gibi saçma bir sınav olmazsa ve sorular sızmassa girilir

ozan2327

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
ozan başaran
hocam bu sınav sandığınız kadar abartılacak bir sınav değil, evet çok zor bir sınav fakat kendinizi 9-10. sınıfta çalışmaya başlayan kişilerle kıyaslamayın derslerinizi güzelce çalışın yeterli. ben kendimi düşünecek olursam 8 ayda derslere gerçekten asılsam ilk 15-20k yaparım diye düşünüyorum, tabi ilk bine girmede kişinin potansiyelide çok önemli. ortaokul bilgisi bile olmayan birisi ilk bine giremez

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Mehmetcan İvrendi
Nerden biliyon knk geleceği mı görüyon? Bence her şeye ön yargıyla yaklaşma mesela ben YKS'den insanlar aman aman bahsediyor diye Çok Zor Sanıyodum ama Bir sayılsalcı Olarak EA kısmına baktım ve Sadece 1 AY çalışsam İLK 100 girerdim o kadar basitti mesela ama 1-2 Yıl EA hazırlanan ve 2 yıldır EA dersleri gören elemanlar bile 100L'ya giremiyolar ama cerezdi EA çok büyütmeyin gözünüzde Ama mezuna kaldım çünkü sayısal çözdüm ve bu sene sayısal kısmı malum zaten anlatmaya gerek yok

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Bahadır
Nerden biliyon knk geleceği mı görüyon? Bence her şeye ön yargıyla yaklaşma mesela ben YKS'den insanlar aman aman bahsediyor diye Çok Zor Sanıyodum ama Bir sayılsalcı Olarak EA kısmına baktım ve Sadece 1 AY çalışsam İLK 100 girerdim o kadar basitti mesela ama 1-2 Yıl EA hazırlanan ve 2 yıldır EA dersleri gören elemanlar bile 100L'ya giremiyolar ama cerezdi EA çok büyütmeyin gözünüzde Ama mezuna kaldım çünkü sayısal çözdüm ve bu sene sayısal kısmı malum zaten anlatmaya gerek yok
1 yil sonra konuyu editlesin olan var olmayan var

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Mehmetcan İvrendi
1 yil sonra konuyu editlesin olan var olmayan var
Dediğim gibi zaten ona baglı bu ger temeli varsa ve Gezip tozmak,Kızlarla Takılmak,boş işler ile uraşmak,ergen ergen ortamlara girmek yerine çalışırsa cabalarsa ve kapasitesi yetiyorsa olabilir

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Bahadır
Dediğim gibi zaten ona baglı bu ger temeli varsa ve Gezip tozmak,Kızlarla Takılmak,boş işler ile uraşmak,ergen ergen ortamlara girmek yerine çalışırsa cabalarsa ve kapasitesi yetiyorsa olabilir
adam sifirdan diyor o kadar konu var insanin zeka siniri var ortalamanin baya sutu degilde sifirdan imkansiz

Rulep

80+ Gold
temelinin olup olmamasının hiç bir önemi yok 1k hedeflenecek bir sıralama değil bu süreçte 1k yı hedef koymak seni çok yıpratacaktır

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
sıfırdan 5 6 sene sürer kardeşim sence boş çar mı bu fen lisesindeki bebeler

düzenleme: anlık olarak biraz sert yazdım sanırım ama anlatmak istediğim insanlar hem bu işe yatkın oluyorlar yıllarca çalışıyorlar hayatları okul oluyor anca giriyorlar ya da giremiyorlar
yks say ilk 1000 için gerçekten hem zeki hem şanslı hem de çelikten iradeye sahip olmak lazım sende var mı yok mu bilemeyiz

sıfırdan yazmışsın ama ne kadar sıfırdan o da belli değil hem ortaokulu hem liseyi bomboş geçirdiysen kendini boşa zorlama mantıklı hedefler koy derim

Son düzenleme:
Top Bottom