Neler Yeni

YKS SON 1 AY'DA NE YAPILIR

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf Mehmet
Merhaba arkadaşlar,

Geçen sene mezuna kaldım TYT 50-60 arası yapıyorum. Ayt 0 nerdeyse. Yazılım veya bilgisayar mühendisliği istiyorum ama imkansız gibi duruyor. Son 1 ayda TYT çalışıp en azından iyi bir üniversitede 2 yıllık Bilgisayar programcılığına girmek mi daha mantıklı yoksa AYT çalışmak mı? Benim düşüncem TYT çalışıp sonraran DGS ile 4 yıllığa tamamlamak 2. kez mezuna kalmak istemiyorum 1 ayda da AYT'de çok bir şey yapacağımı zannetmiyorum kafam çok karışık. Sizin öneriniz ne olur

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Emre
Mezuna kalıp kazanmak DGS ile geçmekten 100 kat kolay DGS işini herkes yapamaz

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Furkan SARIGÖL
1 ayda çok zor bence 2 yıllık bilgisayar programcılığı okumak yerine mezuna bırakıp ayt kasman lazım

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
Tyt ile 2 yıllık gitmen daha mantıklı bence. Ayt başlasan da yeterli seviyeye gelmez zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 ayda çok zor bence 2 yıllık bilgisayar programcılığı okumak yerine mezuna bırakıp ayt kasman lazım
2. kez mezuna kalmak istemiyorum çalışmadığıma pişmanım tekrar mezuna kalırsam çalışır mıyım kendimden emin değilim

milenix

80+ Gold
Şuana kadar bitirmen lazımdı. Mezuna kalmak en mantıklısı. 2 yıllıklardan hiç bir şey olmaz. DGS'yi kazanabileceğinin kesin bir ihtimali yok.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Furkan SARIGÖL
2. kez mezuna kalmak istemiyorum çalışmadığıma pişmanım tekrar mezuna kalırsam çalışır mıyım kendimden emin değilim
Pişmanlığı bırak bir kenara artık geçmiş pişman kalmaya devam edersen hep öyle gider kendine hedef koy seneye olacak sınava 13 ay var başlasan çalışmaya yetiştirsin. Tek bir şey önemli ; kendine güvenmek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
pişmansan neden çalışmıyorsun ki? üzgünüm hocam ama tek bir gerçek var ne istiyorsan iste onun için çalışman lazım. bu durumdan ders çıkarıp mezuna bırakman en mantıklısı, hayatından bu sene dahil giden 2 sene gelecek 40 sene yaşayacağın hayatı belirleyebilir.

Zafkiel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Efe Su
İlgilendiği Kategoriler
Oyun , Ekran Kartı , SSD
Tonguç Full tekrar : D

Rulep

80+ Gold
herkes mezuna kal demişte çalışmak istemiyorsan mezuna kalmanın bir anlamı yok. Çalışmak istiyor musun ilk önce bu sorunun cevabını vermelisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf Mehmet
Pişmanlığı bırak bir kenara artık geçmiş pişman kalmaya devam edersen hep öyle gider kendine hedef koy seneye olacak sınava 13 ay var başlasan çalışmaya yetiştirsin. Tek bir şey önemli ; kendine güvenmek.
Haklısınız hocam teşekkür ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: Salu

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Şuana kadar bitirmen lazımdı. Mezuna kalmak en mantıklısı. 2 yıllıklardan hiç bir şey olmaz. DGS'yi kazanabileceğinin kesin bir ihtimali yok.
2 yıllıklardan hiç bişey olmaz derken hocam 2 yıllık da gayet iyi bölümler var.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,375
İsim
Olcay akbulut
hocam sende mi 2022 de mezun oldun. Ben geçen sene mezuna kaldım bu sene tyt giricem 200 alırsam yetenek sınavı veya açıktan gireceğim

Top Bottom