Neler Yeni

Yks son 29 gün kalmış

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Önerdiğim denemeleri yazmıştım isteyen bakabilir

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Taha Efe
2 Tane 3D Yayını var dediğim gibi 3D 5'li Denemeyi bende cözdüm iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Abi LGS'ye de 1 hafta kalmış bende geçen sene girmiştim şimdi çok rahatım :D

Excator23cm

80+ Gold
KEndi sayfanız mı?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Excator23cm

80+ Gold
Hocam 2 yıl önce lgs'deki dilimim %8'di çok çalışmazdım kurssa gittiğimden kapatırdım arayı ama soru çözerdim güzel lise kazanınca ders çalışmayı bıraktım malesef pc de geldi dersleri unuttum şuan 10. sınıftayım. 9. sınıfta ortalamam 72 id şimdi ise 69 :/ çok takmazdım sınavları ama ilerde etki edeceğini öğrendiğimden beri üzülüyorum. Bu bana eksik sağlar mı? isteediğim üni için engel olur mu?
Birde 10. sınıftayım ne tavsiye edersiniz?
Eksiğimde çok var

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Taha Efe
Hocam 2 yıl önce lgs'deki dilimim %8'di çok çalışmazdım kurssa gittiğimden kapatırdım arayı ama soru çözerdim güzel lise kazanınca ders çalışmayı bıraktım malesef pc de geldi dersleri unuttum şuan 10. sınıftayım. 9. sınıfta ortalamam 72 id şimdi ise 69 :/ çok takmazdım sınavları ama ilerde etki edeceğini öğrendiğimden beri üzülüyorum. Bu bana eksik sağlar mı? isteediğim üni için engel olur mu?
Eksiğimde çok var
Bende Mezun biri Olarak Doğan Hocadan önce Görüşlerimi belirteyim. Hayır bir Dezavantaj ama Bukadar Üzülme sadece Derslerini sağlam tut yeter. Sürec 11 de başlar genelde Tyt bitirilir yada Altyapı Olusturlur 12 de Tyt Bitmişe Tekrar Ayt Bitir Sonra ikiside Tekrar Sonunda Deneme ve Çıkmış Sorularla Kapatırsın. Bir Dersten Altyapın yoksa sıkıntı Simdiden başla bir Dost Tavsiyesi.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Eksiğimde çok var
Bu yaz günde 4 5 saat her sabah erken kalkıp çalış
Tyt Türkçe
Tyt mat
Tyt geometri
Tyt kimyayı bitir

11e dolu dolu gir

Problem paragraf rutinini oturt
Mesaj otomatik birleştirildi:

11 de başlar genelde Tyt bitirilir
Hocam katılmıyorum ya her seferinde sanki sizi tilt etmek için cebap veriyormuşum gibi oluyor yanlış anlama lütfen
11de 11 halledilmeli derece yapanların %90ı 11i 11de halledenler. 10. Sınıf yazında otursun baştan sona bahsettiğim şeyleri bitirsin yetecektir 11de ona
12 yazınra tyt biter, 12 başlayınca da 12 biter
Sonra derece

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Taha Efe
Tyt Türkçe
Tyt mat
Tyt geometri
Tyt kimyayı bitir

11e dolu dolu gir

Hocam katılmıyorum ya her seferinde sanki sizi tilt etmek için cebap veriyormuşum gibi oluyor yanlış anlama lütfen
11de 11 halledilmeli derece yapanların %90ı 11i 11de halledenler. 10. Sınıf yazında otursun baştan sona bahsettiğim şeyleri bitirsin yetecektir 11de ona
Sonra derece
11 de Yavaş yavaş tyt Yapmak kesinlikle rahatlatıyor Tecrübe ile sabit. En Kötü Mart ayında başlar yaza rahatlar yoksa böylede yapılır Ama Müthiş bir rahatlatma sağlıyor.

Excator23cm

80+ Gold
Tyt Türkçe
Tyt mat
Tyt geometri
Tyt kimyayı bitir

11e dolu dolu gir

Sonra derece
Teşekkürler.Günlerim boş geçiyor zaten yapacağım dediklerinizi ders ortalamam çok sorun çıkartır mı sizce?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
11 de Yavaş yavaş tyt Yapmak kesinlikle rahatlatıyor Tecrübe ile sabit. En Kötü Mart ayında başlar yaza rahatlar yoksa böylede yapılır Ama Müthiş bir rahatlatma sağlıyor.
Ben de aynısı ayt için söyleyeceğim.

Teşekkürler.Günlerim boş geçiyor zaten yapacağım dediklerinizi ders ortalamam çok sorun çıkartır mı sizce?
HAYIR

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular