Neler Yeni

Yks son 29 gün kalmış

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Harunckr
Denemede olmadan olmaz gibi analiz yapıyorsun en büyük işlevi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende biraz Dikkat sıkıntısı var gibi suan Yaşıyorum ama Bölüm Alacam en kısa zamanda 1 gün bölüm 1 gün tam diye düsünüyorum sizce nasıl olur?
Bir insanın enerjisi günde en fazla 1 yada 2 tama yeter. Hele havalar ısındıkça 2 tam çözersen başka bir şey yapamazsın. Bence sabah kalk 1 tam at sonra akşama kadar bölüm çöz. Gerçekçi hedefler koyarsan kazanırsın. Günde 2 tam çözülür mü çözülür. Bir sabah bir ikindin. Ama pilini boşa harcama. Zaten akşam 9 dan sonra pil kalmaz tüm gün çalıştıysan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Albert Tesla
tyt 52 ayt 43 net

2019a göre 120k giriyordum

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,190
İsim
Kgn
Aga ben Ayt 2 icin aldım InsaAllah ilk denemmi cumartesi cözecem farklı bölümsek bile bir fikir olur bakalım... Ama Tyt icin attıgımı güzel bir fiyattan bulursanız cözün derim ben mennun kaldım.
Teşekkürler :) bakacağım

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,219
İsim
Taha Efe
Beyler/ Kadınlar Bu Konuları Sık sık acalım bence 5 günde bir son günde acalım stess atma icin iyi olur taktikleşiriz. Hatta bence YKS Ana Konusu acalım iyi olur.

Bir insanın enerjisi günde en fazla 1 yada 2 tama yeter. Hele havalar ısındıkça 2 tam çözersen başka bir şey yapamazsın. Bence sabah kalk 1 tam at sonra akşama kadar bölüm çöz. Gerçekçi hedefler koyarsan kazanırsın. Günde 2 tam çözülür mü çözülür. Bir sabah bir ikindin. Ama pilini boşa harcama. Zaten akşam 9 dan sonra pil kalmaz tüm gün çalıştıysan.
Simdilik 1 2 Hafta Cumartesi 1 Bölüm Pazar 1 Tam Düsünüyorum Sonraki 2 de büyük ihtimal Pazar 1 Bölüm 1 Tam yapabilirim. Son 1 Hafta hergün deneme olabilr öyle yapıyordum.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,190
İsim
Kgn
tyt 52 ayt 43 net

2019a göre 120k giriyordum
Tamamdır teşekkürler yazdığın için bende yaklaşık bun netlerde yapıyorum eğer sadece doğru olduğunu kesin olarak çözdüğümü işaretlersen 150k gelir gibi düşünüyorum

Excator23cm

80+ Gold
İlk 100k ortalama kaç puan oluyor ya da ilk 50k

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
inşallah hedefine ulaşırsın ama en önemli şey çalışıp hazır olmak dışında soğukkanlı olman oraya gidince çok heyecean yaparsan bildiğinide unutursun

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Denemede olmadan olmaz gibi analiz yapıyorsun en büyük işlevi

Bende biraz Dikkat sıkıntısı var gibi suan Yaşıyorum ama Bölüm Alacam en kısa zamanda 1 gün bölüm 1 gün tam diye düsünüyorum sizce nasıl olur?
Hocam bana denemelerin önemini mi anlatıyorsunuz? Altın karma rezil bir yayın ve rezil bir denemedir. Türkiye üçüncüsü 5'incisi sadece sponsor Aldığı için önerir.

Excator23cm

80+ Gold
puanın önemli değil önemli olan sıralaman
Daha çok bi bilgim olmadığından soruyorum elbette önemli olan sıralama ama işte ortalama bir puan söylerseniz ya da ilk 100k içine girersek hangi üni ya da meslekler var onlarrı bilmek istwerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,008
Üyeler
157,466
Son üye
ErencanSR
Top Bottom