Neler Yeni

YKS SON 2 HAFTA KALDI NE YAPMALIYIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Selamlar. Son 2 hafta kaldı ve benim psikolojim artık dayanamıyor. Babamı hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Elimden gelen çabayı tam olarak gösterdiğimi de düşünemiyorum. Biyoloji sistemleri çalışıyorum. Kimya tekrar etmem gerek. Okusam yeter. Fizik Allah’a emanet Matematik 20-27 arası yapıyorum denemelerde. Bilmiyorum kendime karşı inanılmaz bi öfkem var. Tiksiniyorum kendimden. Öyle

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Yusuf Karakaya
YKS öğrenicisiyim, bi gram çalışmadım, ***** gibi hissediyorum ama artık bir şeyler yapmak için çok geç olduğunun da farkındayım, senin anlattığın durumun yarısında bile değilim, çok kötü hissediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
YKS öğrenicisiyim, bi gram çalışmadım, ***** gibi hissediyorum ama artık bir şeyler yapmak için çok geç olduğunun da farkındayım, senin anlattığın durumun yarısında bile değilim, çok kötü hissediyorum
12 misin Mezun mu?

121709

80+ Silver
Selamlar. Son 2 hafta kaldı ve benim psikolojim artık dayanamıyor. Babamı hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Elimden gelen çabayı tam olarak gösterdiğimi de düşünemiyorum. Biyoloji sistemleri çalışıyorum. Kimya tekrar etmem gerek. Okusam yeter. Fizik Allah’a emanet Matematik 20-27 arası yapıyorum denemelerde. Bilmiyorum kendime karşı inanılmaz bi öfkem var. Tiksiniyorum kendimden. Öyle
Bu şekil bir durumunuz var ise öyle çok iyi olacağını sanmıyorum. Çalışmak için şuan çok geç. Dinlenin.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,238
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
20/27 az mı 🤔

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Yusuf Karakaya

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Yusuf Karakaya
Neden açığa geçtin, kendi disiplinini sağlayamayan insanların açığa geçmesini saçma buluyorum en azından okulda kalsalar bir şeyler kaparlar.
En başta sağlayabileceğimi düşünmüştüm ama sadece kendimi kandırmışım

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,405
İsim
Olcay akbulut
ben daha çalışmaya bile başlamadım :D

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
hocam ben şuan oyun oynuyorum ben rahatım biraz :D elimden geleni yaptım diyorum netlerimde kötü değil yks sorularının bazılarınıda çözdüm şuan kendini rahatlatman lazım yoksa yksde bunun yüzünden hayvan gibi stres yapabilirsin oda hiçbir işine yaramayacaktır.

Top Bottom