Neler Yeni

YKS SON 2 HAFTA KALDI NE YAPMALIYIM

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

Zechion

80+ Silver
Hemen bir formül defteri oluşturmanızı öneririm.
Her gün deneme çözün, yanlış yaptığınız konu ve soru tipleri üzerine o gün abanın.
Yapamadığınız soruları teker teker defterinize yapıştırıp, doğru yapılışını bulunca yanına notlar alınız ve ona hep bakın.
Bu sınav bir bilgiden daha çok yanlışları düzeltme sınavı. Yanlışları düzelterek ilerlemek gerekiyor.
He bu taktik herkeste işe yaramayabilir, ben böyle yaptım ve çok işime yaradı. En iyisi sizin kendi yolunuzu bulmanız, nasıl anlıyorsanız öyle yapmanız. Onu da uyarı olarak geçeyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Şu zechion denen arkadaştan uzak dur öncelikle 2 haftada tyt çalışsın o ilk 50 ye girerse tebrikler.

Dostum örneğin neyde eksiksin kimya da gazlar hepsini baştan sona al 1.75x e gazları izle ardındn attığım siteye gir test oluştur çöz soru çözümlerini izle kimya dan günde 1-2 konu bitir sıfır olmadığın için söylüyorum. tek ders çalışmanı öneririm günde. Sıkılırsan kafana göre plan yap bugün gazlar + fizik statik bitecek de örneğin sorularını çöz sonra . şuan bunun için zamanın var bütün videoları yetiştirirsin soru da çözersin ve zamanın kalıyor merak etme sadece başla ve bitir sonrası sınavda yapabileceğin. Moralini bozma hayattaki gayesi 1 sınavdan ibaret olanlar fazla başarılı olamaz sen devam yapabileceğinin en iyisini yap sakinliğini koru.
Sağol kanka destek için yemek yiyorum videoya başlayacağım yemekten sonra

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
Selamlar. Son 2 hafta kaldı ve benim psikolojim artık dayanamıyor. Babamı hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Elimden gelen çabayı tam olarak gösterdiğimi de düşünemiyorum. Biyoloji sistemleri çalışıyorum. Kimya tekrar etmem gerek. Okusam yeter. Fizik Allah’a emanet Matematik 20-27 arası yapıyorum denemelerde. Bilmiyorum kendime karşı inanılmaz bi öfkem var. Tiksiniyorum kendimden. Öyle
Dostum kendini başkaları ile kıyaslamadan sadece ve sadece kendine odaklan. Onun oğlu bunun kızı bilmem kaç net yapıyor diyerek kendini küçültme. Sen imkanların ve yaşantın doğrultusunda olabilecek en iyi senaryosun. Herkesin psikolojisi, düşünce yapısı, aile durumu, maddi durumu aynı olmayabiliyor. Bu yüzden her zaman senden daha iyileri olacak. Her zaman "benim imkanlarımda olabilecek en iyisi bu." diyebilecek kadar çalış, yeter. Hedefini mükemmel bir hayat yaşayan, ailesinin sürekli desteğini alıp özel kurslarda yetişen gelecek kaygısı çekmeyen insanlarla bir tutarsan hiç bir zaman elde ettiğin sonuca değer vermezsin.

Zechion

80+ Silver
tyt 90 ayt 50 geliyor ama 2020 ayt denemesini yaptım yks 1.30saatte 70.50 net yaptım niye böyle oluyor anlamadım halbuki aytemde iyi galiba yks soruları basit
Denemeler genelde yks'ye göre zor oluyor. Çünkü ÖSYM'nin nasıl bir soru vereceğini bilemiyorlar. Onlar da en kötü ve en zor durumlar için ölçüyorlar sizi.

Rulep

80+ Gold
1 sene mezuna bıraktım hocam. Kafam 1 sene mezuna bırakınca bastı. Geçen sene 3k geldi fakat istediğim ünideki tıp gelmiyordu. Hedefim ilk 50'ye girmek.
bir de böyle ilk 100 fantezicileri var abi manyak mısınız ulan gelmeyen Cerrahpaşa ile Hacettepe var diye biliyorum zaten 6 sene okuyacaksınız mezuna bırakmaya değer mi cidden mantıklı bir açıklama yapar mısın
sizi görünce elim ayağım titriyor. kendimi seveceğim artık

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Denemeler genelde yks'ye göre zor oluyor. Çünkü ÖSYM'nin nasıl bir soru vereceğini bilemiyorlar. Onlar da en kötü ve en zor durumlar için ölçüyorlar sizi.
ayn ama orda 50net yapıyorum mesela sonradan geri dönüyorum 12 13 tanesini felan çok basit şeylerden kaybettiğimi görüyorum bende sıkıntı var galiba :D

Zechion

80+ Silver
bir de böyle ilk 100 fantezicileri var abi manyak mısınız ulan gelmeyen Cerrahpaşa ile Hacettepe var diye biliyorum zaten 6 sene okuyacaksınız mezuna bırakmaya değer mi cidden mantıklı bir açıklama yapar mısın
sizi görünce elim ayağım titriyor. kendimi seveceğim artık
6+tus sonrası uzmanlık.
Benim kendi şahsi fikrim bu yönde oldu hocam. Güzel bir vakıfta okumak istedim.

Rulep

80+ Gold
6+tus sonrası uzmanlık.
Benim kendi şahsi fikrim bu yönde oldu hocam. Güzel bir vakıfta okumak istedim.
benim çevrem de de var sizle birebir aynısı valla sizlerden korkulur TR şartlarında bu riski almak her babayiğidin harcı değil yolunuz baktınız açık olsun
konular çıkırılması sizi hiç etkilemedi galiba

Zechion

80+ Silver
benim çevrem de de var sizle birebir aynısı valla sizlerden korkulur TR şartlarında bu riski almak her babayiğidin harcı değil yolunuz baktınız açık olsun
konular çıkırılması sizi hiç etkilemedi galiba
Zaten 2. döneme tam olarak geçmemiştim. Pek bir şey değişmedi yani. İlk dönem konularını da bitirmiştim zaten. Çok rahat oldu yani benim için.

Top Bottom