Neler Yeni

Yoğun kepek sorunu! yardım

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,368
İsim
Mert Metshi
Aynısı bendede oluyordu FitGirl tavsiyesi Konazol kullan artık ne kan var nede kepek nede kaşıntı var :)
Ama gidip kendim alamam ki aileme de söyleyemiyorum utanıyorum kel kalmaktan korkuyorum

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
Ama gidip kendim alamam ki aileme de söyleyemiyorum utanıyorum kel kalmaktan korkuyorum
Yok kankam hiç utanma bende çalışıyordum babamın yanında gidip beraber aldık. Bu arada kel kalmazsın merak etme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konazol kullanabilirsin haftada 2 3 kez ama saçı kurutuyor bilgine.
Bende öyle olmadı yumuşacık saçlarım ilk kullanımda sık kullanacağın için olabilir talimatları okuyarak yaparsanız kuruma gibi sorun olmaz.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,368
İsim
Mert Metshi
Yok kankam hiç utanma bende çalışıyordum babamın yanında gidip beraber aldık. Bu arada kel kalmazsın merak etme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle olmadı yumuşacık saçlarım ilk kullanımda sık kullanacağın için olabilir talimatları okuyarak yaparsanız kuruma gibi sorun olmaz.
Çok söyleyemem utanıyorum böyle devam

nWeeyz_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Sami Buğra
Bir kaç kez kullanırsan elbet bir işe yaramaz kardeşim. İlk başlarda her yıkandığında kullanacaksın 1 ay sonra 1 haftada bir 2 ay sonra 2 haftada bir yapman gerek başka çözümü yok.
Hmm anladım

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,368
İsim
Mert Metshi
Çok zor değil eczaneye gidiceksin alt tarafı. Pahalı bir şey de değil hadi bakalım pazartesi alıyorsun yoksa çok can çekersin geçmiyor çünki....
Yok imkanı yok

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Arkadaşlar 15 yaşındayım son 2 aydır baya bi kepek sorunuyla karşılaşıyorum sıcakladığımda saçım baya bi kaşınıyor herhangi bi öneriniz varmı şampuan vs. bide neden olabilir kepek
Senelerdir devam eden bir sorundu benim için. Limon,karbonat,sirke aklına ne gelirse herşeyi kullandım. 1 aydır da Konazol bitkisel şampuanı kullanıyorum. Sadece eczanelerde satılıyor. Boyutu ufak saçlarım uzun olduğu için bana 1 ay kadar gidiyor. Haftada 2 veya 3 defa her yıkamada da 2 defa kullanıyorum. Kepek oranım %98 oranın da azaldı. TAVSİYE EDERİM !

VitoScaletta

80+ Gold
ketoral diye şampuan var ilaç gibi ondan al kafana sür duşta 2 dakika bekle yıka direk çözüyor sorunu

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Duş alırken kafanızı iyi durulayınız. Ve duştan çıktıktan sonra kafanızı havlu ile iyice kurulayınız. Saç kurutma makinesi yerine havlu kullanmak daha sağlıklıdır. Duş alma sıklığını haftada 1 olarak değiştiriniz.
Treyarch,

1 hafta uzun bir süre değil mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
934,033
Üyeler
146,617
Son üye
GTX1050