Neler Yeni

Youtube Bugg'a Girdi. Sadece Video Var.

GustB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Bora
Merhaba herkese,

Dün akşamdan beri böyle bir problem ile karşılaşıyorum. Kendi üyeliğime girdiğimde ekranda sadece video görünüyor. Ne yorum, ne öneri, ne video adı hiçbir şey yok. Kendi hesabımdan çıkış yapınca düzeliyor. Problemi nasıl çözebilirim?

Teşekkürler.

1720078771345.png

measses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Araz
Hocam aynı sorun bende de var, demek ki yalnız değilmişim. 2 gündür hala çözülmedi, youtube community'e attım vs. Bekliyorum ben de. Yazılımla uğraştığım için sağ tıklayıp incele dediğinizde (requestStorageAccessFor: Permission denied.) şu hata var. Çözülmesini bekleyeceğiz mecbur, her yolu denedim olmadı.

GustB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Bora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aynı sorun bende de var, demek ki yalnız değilmişim. 2 gündür hala çözülmedi, youtube community'e attım vs. Bekliyorum ben de. Yazılımla uğraştığım için sağ tıklayıp incele dediğinizde (requestStorageAccessFor: Permission denied.) şu hata var. Çözülmesini bekleyeceğiz mecbur, her yolu denedim olmadı.

Mesajını geç gördüm anca dönebiliyorum. Ben sorunu hallettim sana da yazayım :)

Premium üyesi olarak ben bu yeni arayüze ve Youtube'a ait yeniliklere izin vermiştim. Az çok konunun bununla alakalı olduğunu düşündüm ve onu kaldırarak sorunu çözdüm. Bunun için de youtube.com/new gibi bir sitesi var. Oraya giriş yapıp, izini kaldırırsan düzeliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barış Çakıcı
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız tarayıcı ayarlarını tamamen silin ve tekrar deneyin.

Top Bottom