Neler Yeni

Youtube 'da Nasıl Gelişirim ?

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Mert
Dostlar sürekli olarak beat yapıyor ve çalışıyorum ve youtube kanalı açtım açıp tanınmaya çalışıyorum.

Youtube kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCCIFuyfbbjwDdRir1Pgp8tA

Videolarda Drill Beat nasıl yapılır tarzında videolar çekiyorum.

Youtube 'da gelişip tanınma gibi bir karar aldım daha kolay insanlara kendimi nasıl tanıtırım nasıl izlenmelerimi ve abonemi yükseltirim emek veriyorum bunun karşılığını almak için çabalayacağım önerileriniz beklerim :)

Kadir_1987

80+ Silver
Dostlar sürekli olarak beat yapıyor ve çalışıyorum ve youtube kanalı açtım açıp tanınmaya çalışıyorum.

Youtube kanalım
: https://www.youtube.com/channel/UCCIFuyfbbjwDdRir1Pgp8tA

Youtube 'da gelişip tanınma gibi bir karar aldım daha kolay insanlara kendimi nasıl tanıtırım nasıl izlenmelerimi ve abonemi yükseltirim emek veriyorum bunun karşılığını almak için çabalayacağım önerileriniz beklerim :)
Başarılar dilerim.
Emeğinize sağlık

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Etiketlere dikkat etmelisin ve prim kasmalısın.
YT yorumlarında dikkat dağıtmayacak ve dilenmeyecek şekilde yorumlar yazarak insanların dikkatini çekebilirsin.

Örneğin:
Elimden geldiği kadar Beat yapıyorum, sizlerin destekleriyle daha iyilerini yapabilirim.
Yaptığım Beat'leri değerlendirir misiniz?

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Etiketlere dikkat etmelisin ve prim kasmalısın.
YT yorumlarında dikkat dağıtmayacak ve dilenmeyecek şekilde yorumlar yazarak insanların dikkatini çekebilirsin.

Örneğin:
Elimden geldiği kadar Beat yapıyorum, sizlerin destekleriyle daha iyilerini yapabilirim.
Yaptığım Beat'leri değerlendirir misiniz?
Teşekkürler hemen yapıyorum

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Youtube kanalım
: https://www.youtube.com/channel/UCCIFuyfbbjwDdRir1Pgp8tA

Daha sade, izlenebilir, özenilmiş videolar hazırlarsan daha iyi olur.

Mesela bunun gibi;

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,854
Üyeler
140,261
Son üye
BEARXX
Top Bottom