Neler Yeni

Youtube de oyun kanalı nasıl geliştirilir?

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Çoklu Konu, Spam
Arkadaşlar merhaba bir oyun kanalım var ama nasıl geliştirebilirim? Video atmama rağmen abone artmıyor. Çok istiyorum kanalımı geliştirmeyi. Skyrim çekiyorum. Edit ve photoshop biliyorum.

Hanaz

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba bir oyun kanalım var ama nasıl geliştirebilirim? Video atmama rağmen abone artmıyor. Çok istiyorum kanalımı geliştirmeyi. Skyrim çekiyorum. Edit ve photoshop biliyorum.
gündeme ayak uydurmaya çalış skyrimi bilen çok olmaz ama minecraft valorant gibi oyunlar gündemde ve skyrim den daha fazla kişiye hitap ediyor sesin iyiyse trollvideoları çekebilirsin rp yapabiliyorsan fivem troll gibi

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gündeme ayak uydurmaya çalış skyrimi bilen çok olmaz ama minecraft valorant gibi oyunlar gündemde ve skyrim den daha fazla kişiye hitap ediyor sesin iyiyse trollvideoları çekebilirsin rp yapabiliyorsan fivem troll gibi
Minecraft da ne çekebilirim? Online mi tek kişilik mi? Skyblock mu Survival mı? Bed wars mı Skywars mı?

Hanaz

80+ Silver
Minecraft da ne çekebilirim? Online mi tek kişilik mi? Skyblock mu Survival mı? Bed wars mı Skywars
biz arkadaşımla duo survival oynuyoruz yapı build vs yapıyoruz (video çekmiyoruz yks den sonra belki yayın işine gireriz)

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
biz arkadaşımla duo survival oynuyoruz yapı build vs yapıyoruz (video çekmiyoruz yks den sonra belki yayın işine gireriz)
Hocam arkadaşımı nasıl davet edebilirim?

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Bence ses önemli. Sessiz videolar tutmuyor. Yada sürekliliği yakalamak. İnsanların sevebileceği oyunlar oynamak. Minecraft demişsin, örnek olarak bedwars eggwars skywars olabilir. Bazı minigamesler olabilir. Survival belki tutmayabilir ama belirli süre sonra belli bir izlenme yakalayabilirsin.

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Bence ses önemli. Sessiz videolar tutmuyor. Yada sürekliliği yakalamak. İnsanların sevebileceği oyunlar oynamak. Minecraft demişsin, örnek olarak bedwars eggwars skywars olabilir. Bazı minigamesler olabilir. Survival belki tutmayabilir ama belirli süre sonra belli bir izlenme yakalayabilirsin.
Sevmiyorum ben bedwars, egg wars, skywars çünkü oynayamıyorum zor geliyor.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Sevmiyorum ben bedwars, egg wars, skywars çünkü oynayamıyorum zor geliyor.
Olabilir sevmediğin oyunu çekilmez. Onun gibi oyunlar oynayabilirsin. Veya başka oyunlar olabilir ?

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Olabilir sevmediğin oyunu çekilmez. Onun gibi oyunlar oynayabilirsin. Veya başka oyunlar olabilir ?
Survival çekeceğiz. Minecraft haricinde Skyrim çekmeyi düşünüyorum ama arkadaş tutmaz dedi. Pintipanda çekiyor.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Survival çekeceğiz. Minecraft haricinde Skyrim çekmeyi düşünüyorum ama arkadaş tutmaz dedi. Pintipanda çekiyor.
Baştan bir kanalla başlayıp en baştan videolar çekip 1k 2k 3k beklenti saçma olur. Belli bir süre sonra aktif olarak video atabilirsen tutar. Ben yaptım belli izlenmeler vardı sonra bıraktım.

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Baştan bir kanalla başlayıp en baştan videolar çekip 1k 2k 3k beklenti saçma olur. Belli bir süre sonra aktif olarak video atabilirsen tutar. Ben yaptım belli izlenmeler vardı sonra bıraktım.
Baştan kanal açmam ben. Buna emek verdim. Kanalımın ismini çok değiştiriyorum o da izlenmelere etki ediyor. 68 abonem var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,155
Üyeler
147,293
Son üye
ceyranmihendizi
Top Bottom