Neler Yeni

youtube premium aboneliği ve katıl aboneliği hakkında

Enofayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Duman
youtube premium ilk ay ücretsiz diyor üyelik alsam ilk ay para ödemiyorum galiba sonra iptal ettirsem 2. ay için para alır mı yani sadece 1 ay ücretsiz kullanabilir miyim video indirmem lazımda + olarak youtube bir kanaldan katıl üyeliği alsam oradaki videoları indirebiliyor muyum(katıla özel videoları) bilginiz var mı ?

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
youtube premium ilk ay ücretsiz diyor üyelik alsam ilk ay para ödemiyorum galiba sonra iptal ettirsem 2. ay için para alır mı yani sadece 1 ay ücretsiz kullanabilir miyim video indirmem lazımda + olarak youtube bir kanaldan katıl üyeliği alsam oradaki videoları indirebiliyor muyum(katıla özel videoları) bilginiz var mı ?
hocam o indirme telefona indirme değil sadece youtube'da cevrimdışı izleyebiliyorsunuz

YiğitAysul

80+ Silver
Katıla özel videolar gidiyor diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,223
Üyeler
154,199
Son üye
Mustafa Sait Varol
Top Bottom