Neler Yeni

Youtube ta video açıyorum 1920x1080 değil de 480 p gibi geliyor

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Volkan
arkadaşlar örn;
Easter GamersTv
nin videosunu izliyorum video kalitesi çok kötü izlerken adamın hissettiği grafikler sıfır bende his olarak bu nerdeyse her videoda böyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Arda Akel
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
arkadaşlar örn;
Easter GamersTv
nin videosunu izliyorum video kalitesi çok kötü izlerken adamın hissettiği grafikler sıfır bende his olarak bu nerdeyse her videoda böyle
Boş yapma kardeşim. İnternetin 1080p'ye geçemiyorsa, Easter Abimizin suçu ne? Boş yapma ve uzaklaş.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Baran Kut
Boş yapma kardeşim. İnternetin 1080p'ye geçemiyorsa, Easter Abimizin suçu ne? Boş yapma ve uzaklaş.
Bitçiyi de savunmazsın be kardeş :kekw: para aklayıp bilmiyom ayağına yattı az araştır Easter abini.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Baran Kut

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,334
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
o izlediğin monitör/telefon ile ilgili bence. 2k monitör ile 1080 p izlersem çok iyi olmuyor ama telefon veya 1080p ile izlersem cam gibi oluyor.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Volkan
Tümüyle geçmiş silmeyi denedin mi? Çerezler vs. dahil?
evet hocam yukarıda ki elemanında gözler lens galiba diyorum ki videolar kalitesi örnek olarak adamın videoları diyorum grafikler efsane diyor bende ise o kalite yok diyorum yazdıklarına bak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Volkan
o izlediğin monitör/telefon ile ilgili bence. 2k monitör ile 1080 p izlersem çok iyi olmuyor ama telefon veya 1080p ile izlersem cam gibi oluyor.
önceden de böyleydi ki şimdi iyice taktım ondan konu açtım eski monitörümde aynı böyleydi sistemde farklı olmasına rağmen

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Baran Kut
evet hocam yukarıda ki elemanında gözler lens galiba diyorum ki videolar kalitesi örnek olarak adamın videoları diyorum grafikler efsane diyor bende ise o kalite yok diyorum yazdıklarına bak
Peki bitrate'i daha yüksek videolara göz attın mı? Onlarda da mı aynı? Hani şu 4k hdr test videoları oluyor ya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Volkan
Uygunsuz davranış
Klavye bebeliği yapacaksan benimle hiç konuşma. Sıfırdan ilk okul oku sen. :)
embesillik var mı sende abim. diyorum ki videolar kalitesiz youtube genelinde, örnek olarakta adamın videosunu veriyorum adam kaliteli olduğundan bahsediyor bende gram kalite yok diyorum ne mal adamlarla uğraşıyoruz ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bitrate'i daha yüksek videolara göz attın mı? Onlarda da mı aynı? Hani şu 4k hdr test videoları oluyor ya
hepsi aynı hocam şu özel videolar var onlar bir tık daha kaliteli ama olması gerektiği gibi değil onlar 480 değil de 720 p diyelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Arda Akel
Uygunsuz davranış
embesillik var mı sende abim diyorum ki vidoelar kalitesiz youtube genelinde örnek olarakta adamın videosunu veriyorum adam kaliteli olduğundan bahsediyor bende gram kalite yok diyorum ne mal adamlarla uğraşıyoruz ya
Ya hee hee. Uza da anana ağla anana :)

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Volkan
Top Bottom