Neler Yeni

YouTube Videolarım İçin Eleştiri İstiyorum (LÜTFEN)

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,737
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
İzle izle bir kaç dakika izleme ile spoiler yenecek bir oyun değil epey uzun çünkü :)
Hocam gördüğüm ilk eksi video 30 FPS. Bence gameplay videolarının hepsi 60 FPS olmalı. Nasıl oyunlarda 60 FPS görmek istiyorsak videolarda da istemeliyiz. Gerçi 1 videoyu izledim sadece sadece o mu 30 FPS bilmiyorum. Bir de konuşmanız biraz sessiz ve isteksiz gibi. Sadece bana mı öyle geldi bilmiyorum.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
webcamin açısını değiştirsen güzel olur aşağıdan biraz rahatsız etti beni
Telefon kamerasını kullandığım için mecburen o açıda çekmek zorunda kaldım ama ilerleyen zamanlar da güzel bir webcam alıp ön cepheden çekmeyi düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamera yeri yazıları kapatıyor, bir de biraz büyük geldi bana
Dikkate alacağım hocam çok teşekkürler

Thumbnail fontu ve rengi değiştirilebilir. Topluluğun daha fazla izlediği online oyunlar (valorant gibi) üzerinden videolar çekilebilir.
Yakında valorant videoları yapacağım küçük resim için önerinizi kesinlikle dikkate alacağım.

Video kapağından aşırı rahatsız oldum diyebilirim
Bugün itibari ile düzelteceğim hocam

Hocam kamera açınızı değiştirebilirsiniz sanki. Profilden değil de cepheden görsek sizi daha hoş olabilir.
Telefon kamerası kullandığım için mecburen o açıda çekim yapıyorum hocam ama webcam aldığım da ön cepheden çekim yapacağım çok teşekkür ederim öneriniz için

Ses kalitesi benim pek hoşuma gitmedi
Biraz daha iyi bir mikrofonlu kulaklık alın bence
Aslında kulaklık mikrofonu kullanmayı kesinlikle istemiyorum ama maddi problemlerden dolayı mikrofon alamadım, iyi bir mikrofon alıp kaliteyi artırmayı planlıyorum. Çok teşekkür ederim öneriniz için

Kamera yeri yazıları kapatıyor, bir de biraz büyük geldi bana
Çok teşekkür ederim dikkate alacağım bu önerinizi.

Notex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Oğuz Kayalı
Hocam şahsen mikrofonunuzun sesini oyunun sesi bastırıyor bunu programlar ile arttırabilirsiniz fakat bazen sesiniz çok çıkıyor o yerleri edit programınızla azaltabilirsiniz kameranız biraz daha üstte olmasını tercih ederim
(Kameranızı monitörün üstene koyup arkanıza yeşil ekran koyup videolar çekebilirsiniz)
Oynadığınız oyunu ben beğendim fakat daha çok kitle istiyor iseniz gündemdeki oyunlara yönelebilirsiniz kapaktaki yazı fontları çoğunun hoşunagitmeyebilir yazı fontlarında değişiklik yapabilirsiniz açıklama kısmını bollaştırabilirsiniz örneğin pc donanımlarınızı şu türde

Bilgisayar Donanımlarım:
Asus TUF B550
Msı Gtx 1650
Amd Ryzen 5 2600

(Örnektir) isterseniz parçaların linklerini koyabilirsiniz

(Örnek):
Asus tuf b550: https://forum.donanimarsivi.com

Bu türden yada diğer videoların linkini koyabilirsin

Daha önceki Shadow Of The Tomb Raider bölümleri:

Shadow Of The Tomb Raider#8
Shadow Of The Tomb Raider#7

Bu türde yapabilirsiniz tamamen size kalmış birşeydir

(aldığım linkler sizin videolarınızın linkleridir herhangi bir sorun olması diye son harfleri sildim)

Bu arada bilgisayar donanımlarınız nedir?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
Hocam şahsen mikrofonunuzun sesini oyunun sesi bastırıyor bunu programlar ile arttırabilirsiniz fakat bazen sesiniz çok çıkıyor o yerleri edit programınızla azaltabilirsiniz kameranız biraz daha üstte olmasını tercih ederim
(Kameranızı monitörün üstene koyup arkanıza yeşil ekran koyup videolar çekebilirsiniz)
Oynadığınız oyunu ben beğendim fakat daha çok kitle istiyor iseniz gündemdeki oyunlara yönelebilirsiniz kapaktaki yazı fontları çoğunun hoşunagitmeyebilir yazı fontlarında değişiklik yapabilirsiniz açıklama kısmını bollaştırabilirsiniz örneğin pc donanımlarınızı şu türde

Bilgisayar Donanımlarım:
Asus TUF B550
Msı Gtx 1650
Amd Ryzen 5 2600

(Örnektir) isterseniz parçaların linklerini koyabilirsiniz

(Örnek):
Asus tuf b550: https://forum.donanimarsivi.com

Bu türden yada diğer videoların linkini koyabilirsin

Daha önceki Shadow Of The Tomb Raider bölümleri:

Shadow Of The Tomb Raider#8
Shadow Of The Tomb Raider#7

Bu türde yapabilirsiniz tamamen size kalmış birşeydir

(aldığım linkler sizin videolarınızın linkleridir herhangi bir sorun olması diye son harfleri sildim)

Bu arada bilgisayar donanımlarınız nedir?
Böyle güzel bir değerlendirme için ne kadar teşekkür etsem azdır size.
Maddi sebeplerden dolayı bir kamera alamadım telefonu webcam olarak kullanıyorum o yüzden mecburen şimdilik o açıda çekim yapmak zorundayım ama elbet düzelteceğim.

Yeşil perde olayını bende gerçekten düşünüyor ve istiyorum en kısa zaman da onu da gerçekleştireceğim.

Dediğiniz gibi oynadığım oyunlar büyük kitlelere sahip oyunlar değiller bende online fps oyunları çekmeyi düşünüyorum ve valorant için bir kaç kayıt denemesi yaptım bile.

Şuandan itibaren yüklediğim her video da açıklama için verdiğiniz taktiği uygulayacağım.

Ve tekrardan gerçekten çok teşekkür ederim. Bana büyük bir iyilik yaptınız.

Son olarak acaba videoları izlerken sıkıldınız mı? eğlendiniz mi? hoşunuza gitti mi? veya beğenmediniz mi? Bunu da cevaplarsanız çok memnun olurum.

Edit: Youtube küçük resimlerini hazırlayabilmek için bugünde itibaren photoshop öğrenmeye başlıyorum hem yazı fontlarını hem de küçük resim içeriğini daha güzel hale getirip insanların daha fazla ilgisini çekmesini sağlayacağım.

Son düzenleme:

Notex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Oğuz Kayalı
Böyle güzel bir değerlendirme için ne kadar teşekkür etsem azdır size.
Maddi sebeplerden dolayı bir kamera alamadım telefonu webcam olarak kullanıyorum o yüzden mecburen şimdilik o açıda çekim yapmak zorundayım ama elbet düzelteceğim.

Yeşil perde olayını bende gerçekten düşünüyor ve istiyorum en kısa zaman da onu da gerçekleştireceğim.

Dediğiniz gibi oynadığım oyunlar büyük kitlelere sahip oyunlar değiller bende online fps oyunları çekmeyi düşünüyorum ve valorant için bir kaç kayıt denemesi yaptım bile.

Şuandan itibaren yüklediğim her video da açıklama için verdiğiniz taktiği uygulayacağım.

Ve tekrardan gerçekten çok teşekkür ederim. Bana büyük bir iyilik yaptınız.

Son olarak acaba videoları izlerken sıkıldınız mı? eğlendiniz mi? hoşunuza gitti mi? veya beğenmediniz mi? Bunu da cevaplarsanız çok memnun olurum.

Edit: Youtube küçük resimlerini hazırlayabilmek için bugünde itibaren photoshop öğrenmeye başlıyorum hem yazı fontlarını hem de küçük resim içeriğini daha güzel hale getirip insanların daha fazla ilgisini çekmesini sağlayacağım.
Asıl ben teşekkür ederim ben sizi izlerken sıkılmadım daha doğrusu eğlendim sizin doğallığınız hoşuma gitti inşallah youtube kanalınız daha da çok büyür.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
Asıl ben teşekkür ederim ben sizi izlerken sıkılmadım daha doğrusu eğlendim sizin doğallığınız hoşuma gitti inşallah youtube kanalınız daha da çok büyür.
Çok teşekkür ederim Notex seni hatırlayacağım, eğer o kanal büyürse bu konuşmayı hatırlayacağım :)

Top Bottom