Neler Yeni

Yüksek gpu ve cpu kullanimi

mckcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mirzahan Kara
Bu konuyu ikinci kez açıyorum gpu ve cpu bostayken aniden yükseliyor ve birden düşüyor ve aniden çıkan bu değerlere bakmak için görev yöneticisini açtığımda birden düşüyor normal mıdır acaba?

Ghoul

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
gorev yoneticisi acilirken anlik olarak degerler yukselip sonra stabil devam edebiliyor hocam hep mi yuksek bisey açarken mi yukseliyor

mckcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mirzahan Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gorev yoneticisi acilirken anlik olarak degerler yukselip sonra stabil devam edebiliyor hocam hep mi yuksek bisey açarken mi yukseliyor
hocam şöyle anlatiyim bostayken normal değerler şöyle mesela gpu 0 cpu 10 kullanıyor sonra birden %50 ye çıkıyor sonra %20 sonra %10 sonra 0 sürekli böyle oluyor bende şüphelenmeye başladım fps değerlerinde vs bi sorun yok ama garibime gitti

Ghoul

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
arka planda calisan bisey o an kullaniyordur hocam performansi etkileyen surekli sistem kullanimi bosta bile en yukseklerde tutan binl durum yoksa sorun yoktur arka plandaki herşeyi kapatip deneyin veya gorev yoneticisi Performans kismindan kullanan uygulamalari inceleyin orda veriler yazar

mckcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mirzahan Kara
arka planda calisan bisey o an kullaniyordur hocam performansi etkileyen surekli sistem kullanimi bosta bile en yukseklerde tutan binl durum yoksa sorun yoktur arka plandaki herşeyi kapatip deneyin veya gorev yoneticisi Performans kismindan kullanan uygulamalari inceleyin orda veriler yazar
İncelemiştim çıkan şeyler Masaüstü pencere yöneticisi + kaspersky en çok kullananlar ama yinede ben tam görev yöneticisine girdiğimde değerler bi anda düşüyor tek gözetleyebildigim bu 2 programm

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yüksek performans modunda açık olduğu için olabilirmi acaba ben açınca herşeyim %100 oluyor

mckcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mirzahan Kara
Yüksek performans modunda açık olduğu için olabilirmi acaba ben açınca herşeyim %100 oluyor
Onu kapattım geçen ondan oluyor diye gpu ve cpu kullanımı düştü ama yinede şuanda çok kullanıyor gibi

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Onu kapattım geçen ondan oluyor diye gpu ve cpu kullanımı düştü ama yinede şuanda çok kullanıyor gibi
Ya şimdi bir program var adı Hone.gg ve bu program bilgisayarını baya bir optimize ediyor istersen kurup deneyebilirsin optimizasyonlu güç performansı ekliyor hatta ama sana kalmış bir şey olursa suçlusu ben değilim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,693
Üyeler
142,158
Son üye
misafir23
Top Bottom