Neler Yeni

Yüksek İşlemci Sıcaklığı Sorunum var.

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Emin

Ekler

• s.png
    s.png
    280 KB · Hit: 6

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
bu değil mi hocam
evet ben genel olarak kaspersky kulanıyorum en başarılı bence o ama bitdefenderda iyidir diye biliyorum tarayın ve bu arada benden taktik size eğer sisteminizde durdurmicaksanız antivirüs programını 30 günlük fln deneme sürümleri oluyor onla yapın en azından ücretsiz sürüme göre daha iyi tarıyor

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Emin
Hocam 48 adet sorun buldu ve çözdü bunların içinde Trojan var trojan yüzünden olabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet ben genel olarak kaspersky kulanıyorum en başarılı bence o ama bitdefenderda iyidir diye biliyorum tarayın ve bu arada benden taktik size eğer sisteminizde durdurmicaksanız antivirüs programını 30 günlük fln deneme sürümleri oluyor onla yapın en azından ücretsiz sürüme göre daha iyi tarıyor
öyle yaptım

Ekler

• sasa.png
    sasa.png
    31.4 KB · Hit: 6

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Hocam 48 adet sorun buldu ve çözdü bunların içinde Trojan var trojan yüzünden olabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyle yaptım
olabilir tam tarama flnda yapın isteğinize bağlı olarakda format atabilirsiniz bu arada bios güncelemesi ve ryzen amster kurulumunu yapın anakartınıza göre internetten bakın dikaktli olun bu işlemler bazı durumalrda riskli en azından bios

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,402
Üyeler
149,722
Son üye
BedirhanErms
Top Bottom