Neler Yeni

Yüz bakımı hakkında? Doktora görünmeli miyim?

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
Yüzüm karma/yağlı
biraz sivilce biraz siyah nokta sorunum var. Cildimi tanıyorum ona göre ürünleri alıp geçmesini bekliyorum illa doktora görünmeme gerek var mı dermatoloğa falan? O kadar büyük sorunum yok cildime uygun temizlrme jeli tonik alıp devam etmek istiyorum yorumlarınız nedir?

Gloxy

80+ Bronze
Yüzüm karma/yağlı
biraz sivilce biraz siyah nokta sorunum var. Cildimi tanıyorum ona göre ürünleri alıp geçmesini bekliyorum illa doktora görünmeme gerek var mı dermatoloğa falan? O kadar büyük sorunum yok cildime uygun temizlrme jeli tonik alıp devam etmek istiyorum yorumlarınız nedir?
İyi bir eczacıya danışırsan cildine özel jel falan verebilir eğer sivilcenin yayılma gibi bir durumu varsa mutlaka randevu al ama

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doktora görün daha iyi sonuç alirsin diye düşünüyorum
Kral valla randevu falan ugrasmak istemiyorum pek fazla illa gidilmesi gerekir mi diye merak etmiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi bir eczacıya danışırsan cildine özel jel falan verebilir eğer sivilcenin yayılma gibi bir durumu varsa mutlaka randevu al ama
Hayır yok hocam. arada bi çıkıyor bi sekilde gidiyor sonradan.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Mert Kirazlı
Kral valla randevu falan ugrasmak istemiyorum pek fazla illa gidilmesi gerekir mi diye merak etmiştim

Hayır yok hocam. arada bi çıkıyor bi sekilde gidiyor sonradan.
daha kötüsü olabilir ama ilerlemeyedebilir bence bi git en azıdan için rahatta kalsın

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
daha kötüsü olabilir ama ilerlemeyedebilir bence bi git en azıdan için rahatta kalsın
Doğru hocam randevuyla falan çok uğraşmak istemiyordum ama bi kereliğine de olsa görüneceğim sanırım

Gloxy

80+ Bronze

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Burak
Yüzüm karma/yağlı
Sivilce problemin çok ciddi değilse krem verir gönderirler. Çok ciddiyse zoretanin veya roaccutane yazarlar. Ekstra olarak yüz temizleme jeli vs önerebilirler ama onu ufak bir araştırmayla kendinde bulabilirsin

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
En iyisi randevu almak o zaman
anladım hocam da genelde çok fazla sivilceli olanlar gidiyorya ondan sormuştum

Sivilce problemin çok ciddi değilse krem verir gönderirler. Çok ciddiyse zoretanin veya roaccutane yazarlar. Ekstra olarak yüz temizleme jeli vs önerebilirler ama onu ufak bir araştırmayla kendinde bulabilirsin
Evet bende bu yuzden sormuştum ama herkes doktora git dedi. İlaçla tedavi olacak akdar sivilcem yok. o yüzden doktorlarla pek fazla uğraşmak istemiyorum

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Burak
anladım hocam da genelde çok fazla sivilceli olanlar gidiyorya ondan sormuştum

Evet bende bu yuzden sormuştum ama herkes doktora git dedi. İlaçla tedavi olacak akdar sivilcem yok. o yüzden doktorlarla pek fazla uğraşmak istemiyorum
Dostum sivilce problemi ergenlik zamanından kaynaklanmıyorsa. İlk olarak yağlanma ve cil temizliğinden kaynaklanıyor zaten. Ben biodermanın akneli ciltler için yüz temizleme jelini kullanıyorum. Sivilce çıkarsada cleocin-t sürüyorum sıkıntı yaşamıyorum. Bioderma gibi klinik eczanelerde satılan ürünlere bakabilirsin

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
Dostum sivilce problemi ergenlik zamanından kaynaklanmıyorsa. İlk olarak yağlanma ve cil temizliğinden kaynaklanıyor zaten. Ben biodermanın akneli ciltler için yüz temizleme jelini kullanıyorum. Sivilce çıkarsada cleocin-t sürüyorum sıkıntı yaşamıyorum. Bioderma gibi klinik eczanelerde satılan ürünlere bakabilirsin
bu ürün nasıldır sence dostum la roche markasını herkes çok öneriyor ve amaonda 33 bin değerlendirme almış

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,335
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Yüzüm karma/yağlı
böyle durumlarda ne kadar cildini bilsende doktora görünmende fayda var bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,898
Üyeler
152,356
Son üye
wotlax
Top Bottom