Neler Yeni

Yüzümün Pürüzlü Olmasını Nasıl Engellerim?

Rynad's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eren selçuk
Yüzüm aşırı pürüzlü ve siyah noktalı bunlar nasıl geçer bilen varmı artık çok sıkıldın

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yüzüm aşırı pürüzlü ve siyah noktalı bunlar nasıl geçer bilen varmı artık çok sıkıldın
Siyah nokta için bimde 10 TL satılan yüz bandı gibi bir şey vardı araştırırsan hemen bulursun, işe yarıyor diye biliyorum.

TamerKs

80+ Silver
Bende aynı şekilde vardı ama geçti. Sebamed yüz yıkama köpüğü al sabah akşam kullan ondan sonra yani yüzün temizlendikten sonra sebamed bakım kremi sür

alex jensen

80+ Silver
tek çözüm roaccatune kullanmak önce randevu al kremler vs geçiciçözümdür siyah nokta sivilce vs karacüğer kaynaklıdır

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
tek çözüm roaccatune kullanmak önce randevu al kremler vs geçiciçözümdür siyah nokta sivilce vs karacüğer kaynaklıdır
Kullanım süresi yaklaşık 4 ay. Bu süreç boyunca sık sık duş almak zorunda kalacak, yüzünüzü sık sık yıkamak zorunda kalacaksınız. Eğer kendinizle Barışık değilseniz ilk bir hafta kadar insan içine de çıkmak istemeyebilirsiniz. Yüzünüz ve vücudunuzun hemen hemen her bölgesinde büyüklü küçüklü sivilceler çıkacak fakat çıktığı kadar hızlı bir şekilde yok olacaktır. Çok etkili bir ilaç olup, vucutdaki yağı hemen dışarı çıkarma özelliğine sahip.

Kullanırken bol bol su da içmelisiniz zira ilaç vücudu kurutarak çözüme ulaşmakta.

Doktorunuza ilacın ismini söylediğimizde sizi muayene edip, uygunsa ilacın reçetesini size yazacaktır.

alex jensen

80+ Silver
Kullanım süresi yaklaşık 4 ay. Bu süreç boyunca sık sık duş almak zorunda kalacak, yüzünüzü sık sık yıkamak zorunda kalacaksınız. Eğer kendinizle Barışık değilseniz ilk bir hafta kadar insan içine de çıkmak istemeyebilirsiniz. Yüzünüz ve vücudunuzun hemen hemen her bölgesinde büyüklü küçüklü sivilceler çıkacak fakat çıktığı kadar hızlı bir şekilde yok olacaktır. Çok etkili bir ilaç olup, vucutdaki yağı hemen dışarı çıkarma özelliğine sahip.

Kullanırken bol bol su da içmelisiniz zira ilaç vücudu kurutarak çözüme ulaşmakta.

Doktorunuza ilacın ismini söylediğimizde sizi muayene edip, uygunsa ilacın reçetesini size yazacaktır.
knk ebnde başlıcam ama randevu bulamıyorum birde ben hiç su içmem günde bir bardak bile doktor günde 3 litre öneriyormuş hüüüü

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
knk ebnde başlıcam ama randevu bulamıyorum birde ben hiç su içmem günde bir bardak bile doktor günde 3 litre öneriyormuş hüüüü
İster istemez içeceksin zaten o suyu. Dudakların kuruyacak, cildin yağlanacak aşırı derecede. Hep suya ihtiyaç duyacaksın. Organların, derin... İçin dışın kuruyacak ilaçla. Ama su içersen bişey olmaz :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,957
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom