Neler Yeni

Yurda Tütün Ürünü Sokmak

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Cengiz Balkiraz
hak ihlali değil bütün yurt pöfür pöfür sigara içsin o zaman kardeşim çok saçma olur zaten böyle bir kural olmasaydı ki var yani girme o işlere boşver
Ben yurtta içmek serbest olsun demedim zaten hocam. Elbetteki içerde içmek yasak olsun, rahatsız olan olabilir elbette. Ya da hastalığı olan. Ama dışarıda da içilebilecek bir şey yani.

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
snop02
oılsdıkfmsdf nerdeeeeee
Mesaj otomatik birleştirildi:

En kötü bilmiyorum derim belki
sürekli YD yaptıgımız için işi oraya baglıyoruz heralde..
4 yılda 178 giriş/çıkış damgalanmayanlar hariç yapmısız ya..

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
kaanzi
Ben yurtta içmek serbest olsun demedim zaten hocam. Elbetteki içerde içmek yasak olsun, rahatsız olan olabilir elbette. Ya da hastalığı olan. Ama dışarıda da içilebilecek bir şey yani.
bence dışarda da içilmemeli, zaten dışarda içebiliyorsanız yurdun dışında içsenize hocam

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Cengiz Balkiraz
Özel hayatla ilgisi yok bunun. Herkes sigara bulunduracak diye bir şey yok. Uyuşturucu sarıp sigara paketine koyar yurtta insanları bağımlı yapmaya çalışırlar. Bu işler öyle basit değil. Çok güzel düşünülmüş bir kural. Saçma olan kettle gibi şeylerin izin verilmemesi. Basit düşünmeyin.
Hocam kettle için yasak diyolar, peki yurtta kahve/çay alabileceğimiz ya da yapabileceğimiz başka bir yer var mı ? Çok nadiren de olsa bazı yurtlarda mutfak oluyormuş herhalde ama ilk defa gideceğim için bilemeidm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
ahmet aksoy
Selamlar. Yurda gideceğim. Yurtta s-gara kullanımının yasak olduğunu elbette duydum ama paket bile sokmak yasak anladığım kadarıyla. Anlamsız bir şekilde tabi. Çanta içinde veya bavul içindeki birkaç eşya arasında sigara soksam sorun olur mu ? Fark ederler mi ? Eğer gerçekten sadece içerde içmesek bile paket bulundurmamız yasaksa çok saçma bir mevzu. Hak ihlali gibi bir şey.
lise yurdu mu kyk mı

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Cengiz Balkiraz

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Ahmet Yıldırım
Hocam kettle için yasak diyolar, peki yurtta kahve/çay alabileceğimiz ya da yapabileceğimiz başka bir yer var mı ? Çok nadiren de olsa bazı yurtlarda mutfak oluyormuş herhalde ama ilk defa gideceğim için bilemeidm.
Ben yurtta kalmıyorum ama kantin gibi şeyler var sanrım. Çay, sıcak su falan alınabiliyor diye biliyorum.

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
kaanzi
Ben zaten dışarıda içerim hocam, ben pakete izin verip vermediklerini sordum. Mesele içeri girerken, ilk kayıt aşamasında aradılar ve buldular. Yanlış bilgi değilse alıyorlar diye duydum.

kyk
Tabi ki vermiyolar hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
ahmet aksoy
Ben zaten dışarıda içerim hocam, ben pakete izin verip vermediklerini sordum. Mesele içeri girerken, ilk kayıt aşamasında aradılar ve buldular. Yanlış bilgi değilse alıyorlar diye duydum.

kyk
yangında falan icersin bahcede zaten iciyolardır kasma bu kadar :D

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Hocam bizim yurtta su sebili varda sizdede varsa açıkcası kullanmanızı tavsiye etmem genelde odaların banyosundaki musluktan dolduruyorlar.Yani o şişe 0 şişe değil kaç ay kullanılıyordur Allah bilir

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
gymice
kantin var çay sıcak su vs için. sigara sokmanın yasak olduğunu ilk defa senden duydum. bizim yurtta her odaya uzanan balkonlar var sigara içenler için. içerde içmek yasak ama balkonda istediğimiz gibi içebiliyoruz. temizlikçi abiler günlük- 2 günde bir gelip küllükleri de boşaltıyor.

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bizim yurdun bahçesi vardı, bahçede herkes püfür püfür içiyordu yasak değildi. Bina içlerinde, pencerelerde içmek yasaktı sadece. Arada idare denetliyordu odaları içen var mı diye.

Tabi ki vermiyolar hocam
Kaynak?

Top Bottom