Neler Yeni

Öneri Yurt dışı Alişverişin Bug unu Bulmuşlar! Vergi Yok!

ocen45

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Necati Adıyaman
hadi 1000 TL alsın üstüne gene çok iyi fiyatttt
Mesaj otomatik birleştirildi:

düştüm
Aynen öyle. Almayı düşünüyorsanız paranızı biriktirin güzel de bir gezgin buldunuz mu yapıştırın direkt. Ben uygulamaya kalmadan yapabilecek gibi duruyorum eğer olmazsa ben de uygulamadan alıcam büyük ihtimal.

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
Aynen öyle. Almayı düşünüyorsanız paranızı biriktirin güzel de bir gezgin buldunuz mu yapıştırın direkt. Ben uygulamaya kalmadan yapabilecek gibi duruyorum eğer olmazsa ben de uygulamadan alıcam büyük ihtimal.
hocam bu kutsal kurbanlık görevini almak istediğine emi misin?

aklımda bir soru var acaba bunun teknik servis işi nasıl olur tr servisi bakarmı?

işin en sağlamı akraba yolu zaten

ocen45

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Necati Adıyaman
hocam bu kutsal kurbanlık görevini almak istediğine emi misin?

aklımda bir soru var acaba bunun teknik servis işi nasıl olur tr servisi bakarmı?

işin en sağlamı akraba yolu zaten
Uygulama Visa ve Vodafone ile çalışma halinde hocam bir sıkıntı olmaz.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Bu arada bulan kimse iyi düşünmüş de Vatana canım kurban param köpeği olsun.

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
Eğer mantikouysa 1-2ay işler sonra devlet olayi çakınca vergiyi yapıştırırlar. Güvenen alsın
bence olayı anlamaları imkansız adam benim der geçer lakin ürünlere paket açma zorunluluğu gelşirse hoş olmaz

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
bence olayı anlamaları imkansız adam benim der geçer lakin ürünlere paket açma zorunluluğu gelşirse hoş olmaz
Zaten şüphelenirlerse açıyorlar sınırda.

Ama buna ekstra bir güvenlik getirebilirler. Yada kayıt vs. Gibi bir önlem alabilirler.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Açsalar bile yanınızda bir adet konsol vb. ürün getirme hakkınız var hocam yasal olarak.
Tabi Ama eğer böyle bir uygulama gerçekleşir ve devlet bu olayı öğrenirse büyük bir değişim gelebilir engellemek için. Yapacak bir şey yok.

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
Açsalar bile yanınızda bir adet konsol vb. ürün getirme hakkınız var hocam yasal olarak.
ürünün paketinin açık olmasından bahsetmiştim ama aklıma bişi daha takıldı mesela laptop veya tel aldım ama bundan adamdada var dolayısıyla 2 tane getirecek bu sorun olmazmı?

ocen45

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Necati Adıyaman
ürünün paketinin açık olmasından bahsetmiştim ama aklıma bişi daha takıldı mesela laptop veya tel aldım ama bundan adamdada var dolayısıyla 2 tane getirecek bu sorun olmazmı?
Gezginler duruma göre ayarlama yapıyordur hocam sokamazsa zaten paranız ona gitmeyecek havuzda bekliyor direkt gezgine gitmiyor.

Top Bottom