Neler Yeni

yurt dışı iphone xs alınır mı??

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan
iyi günler öncellikle yurt dışı iphone alınır mı? acaba sahibindende baktım gsmler satıyor arıyorum yurt dışı kayıtlı 2yıl kendiniz kullanıyorsunuz sonra biz 1 yıllık uzatıyoruz ücret karşılığında diyorlar güvenilir olurmu alınır mı ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yurtdışına bulaşma

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,521
İsim
Oğuz Oğuz
iyi günler öncellikle yurt dışı iphone alınır mı? acaba sahibindende baktım gsmler satıyor arıyorum yurt dışı kayıtlı 2yıl kendiniz kullanıyorsunuz sonra biz 1 yıllık uzatıyoruz ücret karşılığında diyorlar güvenilir olurmu alınır mı ?
Ben yd kullanıyorum 1 yıldır sorun yaşamadım. Alacağın cihaz temizse al.

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiyat farkı baya var ama ya arasında yarı fiyat oynuyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben yd kullanıyorum 1 yıldır sorun yaşamadım. Alacağın cihaz temizse al.
cihazlar temiz de bende pasaport fln yok sende kendi üzerine kayıtlımı aldın yoksa dediğim gibi gsmlerden mi satın aldın usta

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,521
İsim
Oğuz Oğuz
fiyat farkı baya var ama ya arasında yarı fiyat oynuyo

cihazlar temiz de bende pasaport fln yok sende kendi üzerine kayıtlımı aldın yoksa dediğim gibi gsmlerden mi satın aldın usta
Pasaportun olsa dahi yurtdışına gidip gelmiş olman lazım. Zaten eğer hat takılmadıysa 4 ay açık. E-sim destekli ise 4 ay daha açık. Her yıl ocakta bu yenileniyor.

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pasaportun olsa dahi yurtdışına gidip gelmiş olman lazım. Zaten eğer hat takılmadıysa 4 ay açık. E-sim destekli ise 4 ay daha açık. Her yıl ocakta bu yenileniyor.
nasıl anlamadım her yıl 8 ay kullanma süresi mi oluyor

-Mehmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mehmet genç
İphone marka cihazlara imei atımı olmuyor bu nedenle yıl içerisinde en fazla 8 ay kullanabilirsiniz. Xiaomi marka cihazlara imei atıolabiliyor 100 tl civarı bir ücreti var sanırsam. eğer alacak olusanız cihazın global olduğuna emn olun toplama almayın kesinlikle. elinizde kalır

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kullananlar hiç sıkıntı yaşamıyor genelde siz neye göre yorum yaptınız
Pasaport kaydı varsa tamam değişeni yoksa pili vs güzelse alınır gibi ama bunlar yoksa sıkıntı en temizi faturalı kutulu tr olanlar IMEI uzatma ile de bu iş yürümez kaldı ki onunda önlemini alacaklar diye haber duydum riske girmeye değmez arada acayip fiyat farkı yoksa

sametozcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet özcan
yurt dışı xs 6100 tl yurt içi kayıtlı 10.000 tl hocam bence baya bi fiyat farkı varda programla yapılan birşeyin önlemi bence çok zor alınır ya

İphone marka cihazlara imei atımı olmuyor bu nedenle yıl içerisinde en fazla 8 ay kullanabilirsiniz. Xiaomi marka cihazlara imei atıolabiliyor 100 TL civarı bir ücreti var sanırsam. eğer alacak olusanız cihazın global olduğuna emn olun toplama almayın kesinlikle. elinizde kalır
onu nasıl anlıcam efendim bir kaç tüo verirmisiniz alıcağım cihazı alırken bakayım

-Mehmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mehmet genç
yurt dışı xs 6100 TL yurt içi kayıtlı 10.000 TL hocam bence baya bi fiyat farkı varda programla yapılan birşeyin önlemi bence çok zor alınır ya

onu nasıl anlıcam efendim bir kaç tüo verirmisiniz alıcağım cihazı alırken bakayım
Satıcıya global olup olmadığına sorabilirsiniz başka türlü anlaşılmıyor maalesef. Eğer tanıdığını veya tanıdığınızın tanıdığı varsa oradan alın derim yoksa sakıncalı olabilir. Çoğu telefoncu da satıyor zaten. Ben 3 defa aldım kaçak telefon şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.

Top Bottom