Neler Yeni

Yurt dışı kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Batuhan Koyuncu
Bütçe
5.555
Merhabalar Almanyadan bir yakınım gelecek gelirken kulaklık aldıracağım ortalama bütçem 5.5k civarı. ses kasma konusunda ve mikrofonu çok iyi olan bir gaming kulaklık önerisi alabilir miyim?

mkoffi971

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
xmk1
valla dostum alacağın en iyisi bunu pek youtubede videosunu falan yapmazlar belki google'da da azdır ancak mmx150 tavsiye ederim eğer seni dış dünyadan izole edecek, sesi kastıracak ve mikrofonu stüdyo podcast mikrofonu gibi istiyorsan. kablosu çıkarıp takılabiliyor ayarlanabilir özellikleri var, ben satın aldım ve birkaç kere denedim çok çok iyi diyebilirim eğer bu özellikleri arıyorsan. valorant/cs/PUBG/call of duty'de adamların nereden geldiğini gittiğini silah düşme yetenek seslerini falan çok iyi alırsın bu kulaklıkta. eğer yurtdışından değil de kısa süre içerisinde ihtiyacın varsa bendekini ben açıkçası birkaç kere denedim, fabrikadan yeni çıkmış gibi. toz vesaire herhangi bir şey yok dediğim gibi factory new :D ben kulakiçi kulaklık bakacağım için sana gönderebilirim internetteki fiyatından daha uygun bir fiyata hem kısa sürede eline geçmiş olur. bu arada bu kulaklık cloud2/g733/blackshark/nova7/arctis pro'dan vesaire çok daha iyi onlarla herhangi bir kıyaslama yapamazsın eğer takıp denersen anlarsın. mikrofonu stüdyo podcast mikrofonu gibi, verdiği ses de detaylı ve açık herşeyi duyarsın.

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Utku Çetin
hs80 wireless

Top Bottom