Neler Yeni

Yurt dışında VPN ile IPTV izlenebilir mi?

Sazkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Sazkara
Almanya'da yaşıyorsan kesinlikle yapma

Riskor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Çalışkan
Almanya'da yaşıyorsan kesinlikle yapma
Niye öyle dediniz. Eğer teliften ceza gelir diye dediyseniz. Sürekli VPN kullanırsam gelmesi çok zor ihtimal bence. Birde internetten baya araştırdım Torrent dışında bir şeyden ceza geleni göremedim hiç.

Sazkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Sazkara
Niye öyle dediniz. Eğer teliften ceza gelir diye dediyseniz. Sürekli VPN kullanırsam gelmesi çok zor ihtimal bence. Birde internetten baya araştırdım Torrent dışında bir şeyden ceza geleni göremedim hiç.
Almanya'da yaşayan biri TR kaçak dizi sitelerinden bir filim izliyor, Yayıncı firma'nın avukatı postası gönderiyor(ceza)

Riskor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Çalışkan
Almanya'da yaşayan biri TR kaçak dizi sitelerinden bir filim izliyor, Yayıncı firma'nın avukatı postası gönderiyor(ceza)
Valla kaçak film izlediği için ceza yiyen hiç görmedim hele TR sitelerinden. Torrentten indirmedikçe uğraşacaklarını sanmıyorum şahsen. Neyse teşekkürler fikriniz için.

Riskor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berk Çalışkan
tl mi kazanıyorsun yurtdışında neden tl birimiyle karşılaştırıyorsun .dd
Dostum niye tl ile karşılaştırmayayım. Site yabancı olsa neyse orda ederi odur burda böyledir derim. Ama adam aynı üyeliği sırf yurt dışındasın diye x2 yapıyor. Yurtdışına ayrı server olsa hadi neyse.

Top Bottom