Neler Yeni

Yurtdışı cihaz IMEI kaydı

erzrm25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Tanas
Arkadaşlar merhaba,

Konu başlığı yanlış yere açılmışsa kusura bakmayın lütfen. Elimde 13 pro max var. Mayıs ayında amerika Apple storeden bir arkadaş vasıtasıyla alındı. Şimdi kayıt yaptıracam fakat yurt dışına çıkıp girmek gerekiyor. Ben erzrumda yaşıyorum en yakın Gürcistan var. Artvin sarp sınır kapısına gidip sadece çıkış giriş yapmak istiyorum. Yakın zamanda torba yasası ile yurttan çıkış harcı 2 katına çıkacak bu yüzden acele etmek istiyorum. Sarp sınır kapısından çıkış yapıp hemen girsem sorun olur mu? Bana sadece yurda giriş kağıdı lazım. Yurttan çıktığımız da hemen geri giriş yapabiliyor muyuz? Burada bir süre sınırı var mı? Bu konuda bilgisi olan veyahut deneyimlemiş kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

Teşekkürler.

sahins2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kadır taş
Arkadaşlar merhaba,

Konu başlığı yanlış yere açılmışsa kusura bakmayın lütfen. Elimde 13 pro max var. Mayıs ayında amerika Apple storeden bir arkadaş vasıtasıyla alındı. Şimdi kayıt yaptıracam fakat yurt dışına çıkıp girmek gerekiyor. Ben erzrumda yaşıyorum en yakın Gürcistan var. Artvin sarp sınır kapısına gidip sadece çıkış giriş yapmak istiyorum. Yakın zamanda torba yasası ile yurttan çıkış harcı 2 katına çıkacak bu yüzden acele etmek istiyorum. Sarp sınır kapısından çıkış yapıp hemen girsem sorun olur mu? Bana sadece yurda giriş kağıdı lazım. Yurttan çıktığımız da hemen geri giriş yapabiliyor muyuz? Burada bir süre sınırı var mı? Bu konuda bilgisi olan veyahut deneyimlemiş kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

Teşekkürler.
valla hiç kendimi yormam ben git bi tane 2 bin liraya android al hattı ona tak bu süre uzatma mevzusu zaten en fazla 1 aya tekrar gelecek 1 ay sonrada tekrar sat 2 binlik telefonu

erzrm25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Tanas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla hiç kendimi yormam ben git bi tane 2 bin liraya android al hattı ona tak bu süre uzatma mevzusu zaten en fazla 1 aya tekrar gelecek 1 ay sonrada tekrar sat 2 binlik telefonu
Arkadaşım ben ömür boyu ımeı kaydı yapacam ne anlatıyorsun sen. Benim sorum sınır kapısından çıkıp hemen geri girdiğimizde sorun oluyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gir içerde 1 saat gez geri gel.
Direkt çıkıp bir şey unuttum diye girsem sorun olur mu

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Twitter
KucukdoganOzgur
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Discord
wh1te#4220
güvendiğin bir şey var mı çok kendinden eminsin yoksa altı boş mu bunun umarım dediğin gibi olur ama :D

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Mehmet Salih
Arkadaşım ben ömür boyu ımeı kaydı yapacam ne anlatıyorsun sen. Benim sorum sınır kapısından çıkıp hemen geri girdiğimizde sorun oluyor mu

Ya kanka gir bi kahve iç geri dön vereceğin 300 tl bir şey toplamda gezmiş olursun hemde

Arda_07

80+ Bronze

sana bir şey sormazlar merak etme 5 dk bekleyip dönsen de olur

Mortingen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bob
Moruq naptın hallettin mi aynı durumdayım elimde 13 pro var ben de istanbuldayım önümüzdeki ay karadeniz+gürcistan turuna katılacağım fakat yurt içinde aldığımız yd cihazını kayıt edebiliyor muyuz kesin onu merak ediyorum ? Ve süreç nasıl işliyor ? Bilen paylaşır ise sevinirim

Extroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Şerif Metehan Akça
Hocam hallettiniz mi süreç nasıl işledi ben de aynısını yapacağım önümüzdeki hafta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,780
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921
Top Bottom