Neler Yeni

Yurtdışı İphone hakkında

Mehwet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Gündal
Merhabalar sarı siteden yurtdışı İphone almak istiyorum kapalı kutu çift hatlı bu telefonu 4 + 4 ay kullanabiliyoruz galiba sorum şu bu hak bir takvim yılı için dediler yani 2024 yılında tekrardan mı 4+4 ay hakkım olacak ve kullanım hakkım bittiğinde kimlikle Kıbrıs'a gidip gelsem pasaportsuz yine de kayıt ettirebilir miyim imei kayıt harcı vererek teşekkürler

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,021
İsim
Oğuz Oğuz
Merhabalar sarı siteden yurtdışı İphone almak istiyorum kapalı kutu çift hatlı bu telefonu 4 + 4 ay kullanabiliyoruz galiba sorum şu bu hak bir takvim yılı için dediler yani 2024 yılında tekrardan mı 4+4 ay hakkım olacak ve kullanım hakkım bittiğinde kimlikle Kıbrıs'a gidip gelsem pasaportsuz yine de kayıt ettirebilir miyim imei kayıt harcı vererek teşekkürler
Evet her yıl Ocak ayında sıfırlanıyor.

şahin doğan

80+ Platinum
Kıbrıs'a git gel yaparak kimliğe kaydedebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,325
Üyeler
140,809
Son üye
freaqzer
Top Bottom