Neler Yeni

Yurtdışı İphone 13 IMEI kayıt

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
snop02
bilgilendirme:
yesil pasaportlar varsa ve
bg den alısveriş yaparsa taxfree detay:

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan DÜNDAR
anlamadım sorunu daha detaylı açıklar mısın
Kanka arkadaştan iphone 13 aldım ve kullanıyorum. O arkadaş tekrar yurtdışına gidecek ve istersem son bir telefon daha getirebileceğini söyledi. ( bu arada 20 yaşındayım ve çocukluk arkadaşıyız.) Ben de tamam getir falan dedim ve bu sefer İphone 15 almayı düşünüyorum. Onu da alırsam elimde İphone 13 ve İphone 15 olacak. Bu iki yurtdışı ürünü Türkiye'de satsam ve yurtiçi bir iphone alsam nasıl olur ?

Kanka arkadaştan iphone 13 aldım ve kullanıyorum. O arkadaş tekrar yurtdışına gidecek ve istersem son bir telefon daha getirebileceğini söyledi. ( bu arada 20 yaşındayım ve çocukluk arkadaşıyız.) Ben de tamam getir falan dedim ve bu sefer İphone 15 almayı düşünüyorum. Onu da alırsam elimde İphone 13 ve İphone 15 olacak. Bu iki yurtdışı ürünü Türkiye'de satsam ve yurtiçi bir iphone alsam nasıl olur ?
bence bulaşma uzatma serverları kapandıgı ıcın kımse olumlu yaklaşmıyor zor satarsın ayrıca 15 alacagına 14 pro al.turkıye garantılı

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan DÜNDAR
bence bulaşma uzatma serverları kapandıgı ıcın kımse olumlu yaklaşmıyor zor satarsın ayrıca 15 alacagına 14 pro al.turkıye garantılı
Tamamdır hocam bunu değerlendiricem. Arkadaş ucuz verdiği için alayım diyordum. Gerçi piyasayı bilmiyorum ne kadar uygun tartışılır. 13ü 17k'ya aldım. 15i de 30k'ya getirecekti.

Tamamdır hocam bunu değerlendiricem. Arkadaş ucuz verdiği için alayım diyordum. Gerçi piyasayı bilmiyorum ne kadar uygun tartışılır. 13ü 17k'ya aldım. 15i de 30k'ya getirecekti.
ben diyorum arkadasla tıcaret yapılmaz diye benim toptancıda 26k

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
legal olmayan süre uzatma yontemı vardı 4 gun once kapandı. tekrardan acılırsa yılbaşına kadar uzattırıp kullanırsın uzun sure
Sizin demenize göre Sim kart slotlarındaki kullanım yılbaşında yenilenmiyor mu hocam şimdi ? Ben de 15 yurt dışı alıp senede 8 ay kullanıp 4 ay başka cihazla idare edecektim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,122
Üyeler
155,211
Son üye
batbat16
Top Bottom